دسته: پورشه

ساخت سوئیچ پورشه - ساخت ریموت پورشه

ساخت سوئیچ پورشه - ساخت ریموت پورشه

ساخت سوئیچ و ریموت پورشه

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ پورشه و ساخت ریموت پورشه با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروها برای اولین بار در سراسر ایران اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو برای خودروهای شما که امکان حرکت دادن آن به مرکز ما را ندارید کردند. بدین ترتیب از این پس خدمات ساخت ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، ساخت سوئیچ خودرو ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و ساخت سوئیچ پورشه در محل شما انجام خواهد شد.
 
*** یکی از مشکلاتی که برای مالکین خودرو پورشه ممکن است بوجود بیاید از دست دادن سوئیچ در مسیر یا شهر های دیگر و مسافرت است. از آنجایی که در برخی از شهر های کشور نیرو متخصص ممکن است در دسترس نباشد که آشنا به باز کردن درب ماشین و همینطور ساخت سوئیچ و روشن کردن خودرو باشد، شمامی توانید قبل از اقدام به سفر حتما برای خود سوئیچ یدک پورشه تهیه نمایید. در صورتی که مشکلی برای شما ایجاد شود با تماس با مرکز تخصصی ریموت خودرو 09120238429 از خدمات سیار ما در سایر شهرها می توانید استفاده کنید***
 
 
کددهی ریموت پورشه

خدمات ما

 • ساخت کلید پورشه در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک
 • پاک کردن کد خطای پورشه با دستگاه دیاگ
 • ساخت ریموت پورشه و کددهی ریموت کیلس گو
 • تعویض قاب جدید پورشه و باطری ریموت
 • ساخت ریموت گمشده پورشه ، ساخت کلید و ریموت پورشه در کمترین زمان
 • سفارش ریموت کی لس پورشه  و ساخت ریموت پورشه کی لس گو
 • باز کردن درب پورشه در کوتاهترین زمان ممکن
 • کددهی ریموت کلیدی و کی لس پورشه ، ساخت و تراش کلید و پورشه ، کددهی ریموت پورشه 
 • غیرفعال سازی ریموت های گمشده پورشه 
 • تعریف ریموت انواع پورشه و ساخت کلید پورشه 
 • ست کامل ایموبلایزر پورشه ،ساخت ریموت پورشه ،تعمیر قفل فرمان پورشه 
 • ساخت سوئیچ پورشه و کددهی انواع مدل های پورشه  
 • سوئیچ و ریموت یدک انواع پورشه 
 • کپی ریموت پورشه و سوئیچ یدک پورشه 
 • ساخت سوئیچ گم شده پورشه در محل

 

پروگرام سوئیچ و ریموت پورشه

اگر یک روز صبح به سراغ پورشه خود بروید و متوجه شوید که سوئیچ و یا ریموت شما گم شده و یا امکان باز کردن درب آن را ندارید چه میکنید؟ خودرو پورشه جدید خریده و نیاز به تعریف ریموت جدید و پاک کردن ریموت های قبلی دارید؟ سوئیچ  و ریموت پورشه شما نیاز به کددهی دارند یا نیاز به تعمیر و تعویض قاب و باتری دارید؟
 
شما می توانید با شماره ۰۹۳۸۵۸۸۱۷۵۴ مرکز ریموت خودرو تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.
 

خدمات سوئیچ و ریموت پورشه

اولین گزینه در زمانی که نیاز به سوئیچ پورشه و ریموت پورشه در هنکام بروز هر گونه مشکلی از جمله گم شدن، مفقود شدن یا شکستن و خراب شدن آن به ذهن می رسد. پیدا کردن یک مرکز معتبر و مطمئن با حضور متخصصین دارای مهارت های روز ویژه خودروهای هوشمند می باشد. از جمله خدمات ما ساخت سوئیچ پورشه ، ساخت ریموت پورشه ، پروگرام ریموت پورشه ، ساخت سوئیچ یدک پورشه و ریموت یدک انواع پورشه ، کپی ریموت پورشه ، ساخت سوئیچ  پورشه ، کددهی ریموت پورشه ، برداشتن کد ریموت ، باز کردن درب خودرو ، تعریف ریموت پورشه ، ساخت کلید پورشه ، ساخت سوییچ پورشه گم شده بدون نیاز به خود خودرو و یا در محل شما
 

کددهی و برداشتن کد ریموت پورشه

اگر در دچار مشکل شود در ساده ترین حالت شما با مرکز ما تماس گرفته و می توانید از متخصصین ما مشاوره گرفته و با کمترین هزینه و زمان مشکل خودرو خود را حل نمایید. این مرکز در سراسر ایران در خدمت شما عزیزان می باشد.
ساخت و کددهی کلید و سوئیچ یکی از تخصصی ترین بخش در زمینه خدمات سوییچ می باشد زیرا تمامی خودرو ها از داشتن سوئیچ بهره مند هستند. ساخت سوئیچ ویژه خودرو پورشه یک فعالیت تخصصی می باشد زیرا امروز ریموت بسیاری از مدل های ماشین دارای کد بوده و نیاز به مهارت خاص در این زمینه است. سوئیچ در خودرو وظیفه باز و بسته کردن درب ها و همینطور روشن کردن ماشین را دارد.
 
بنابراین یکی ازمهم ترین قسمت ها که برای ساخت آن نیاز به تجهیزات مدرن می باشد کلید پورشه است. امنیت خودرو ها از مهم ترین مسائل می باشد که برای تامین این امنیت باید ساخت سوئیچ پورشه را به یک مرکز تخصصی دارای اعتبار و سابقه کار بسپارید تا ساخت سوئیچ پورشه را به بهترین شکل برای شما انجام دهد تا مشکلاتی در سوئیچ مشاهده نگردد و سوئیچ بتواند به خوبی و درستی کار کند.
 
شرکت پورشه از جمله بزرگترین شرکت ها در زمینه خودروسازی می باشد. خودرو های گران قیمت با خصوصیات و ویژگی های منحصر بفرد این شرکت را یکی از بهترین شرکت ها کرده است. بنابراین امنیت برای این خودرو یکی از مهم ترین بخش ها می باشد. اگر شما دارای خودرو پورشه می باشید برای انجام خدمات ساخت سوئیچ و یا کددهی ریموت باید به مراکز معتبر که دارای تجربه ای چندین ساله در این زمینه هستند مراجعه نمایید.
 

ساخت سوئیچ و ریموت یدک پورشه

اگر دچار مشکل در زمینه سوئیچ و ریموت برای خودرو پورشه خود شدید در ساده ترین حالت شما با مرکز ما تماس گرفته و می توانید از متخصصین ما مشاوره گرفته و با کمترین هزینه و زمان مشکل خودرو خود را حل نمایید.
 
خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با 30 سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نماییم.
 
ساخت سوئیچ یدک پورشه برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید پورشه خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.اگر خودرو شما داری کلید کیلس می باشد شما نیاز به یک سوئیچ یدک دارید تا در صورتی که مشکلی برای شما ایجاد شود بتوانید از آن استفاده کنید. تموم شدن باتری و یا آنتن ندادن ریموت خودرو شما از این مشکلات می باشد و در صورتی که شما به سوئیچ یدک دسترسی داشته باشید مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد.
 
اگر امکان باز کردن درب پورشه خود را نداشته باشید و یا سوئیچ شما در خودرو جا مانده باشد ، متخصصین ما بعد از دیدن مدارک خودرو شما از روی شماره شاسی که متعلق به این خودرو هست برای شما تیغه کلید را تراش خواهند داد.
 

عیب یابی و حفظ امنیت پورشه

خدمات سوئیچ و ریموت پورشه جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت پورشه خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با ۳۰ سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نمایید.
 

قیمت سوئیچ و ریموت پورشه

کلید خودروی پورشه جزو پیچیده ترین تکنولوژی های سوئیچ و ریموت ساخته شده در بین ماشین های موجود می باشد. ازین رو کپی کلید یدک این محصول بسیار حساس و با جزییات زیادیست.  کددهی و پروگرام سوئیچ پورشه شامل مراحل صفر تا صد کپی اطلاعات کد شده ریموت شما به سوئیچ خام پورشه می باشد.  باز کردن درب پورشه بدون ریموت مستلزم هزینه های بالاتری نسبت به کپی کلید یدک پورشه می باشد ازین رو ضرروریست حتما در صورت خرابی سوئیچ پورشه یک کپی از ریموت خود داشته باشید. 
 
اگر شما هر دو ریموت پورشه خود را گم کرذه اید یا مشکلی برای ریموت خود بوجود آمده است مرحله دیکد کردن سیستم ریموت پورشه انجام می شود و پس از بدست آوردن اطلاعات کد شده سوئیچ ریموت جدید برای شما پروگرام می شود.
 
در اکثر مواقع زمانی متوجه نیاز به کلید یدک پورشه می کنیم که در کنار خودرو متوجه گم شدن سوئیچ خود می شویم. خدمات در محل ریموت خودرو برای این جمله افراد کمک بسزایی میکند. همانطور که به پروگرام ریموت پورشه اشاره شد ریموت خودرو سرویس کد دهی و دیکدینگ ریموت کیلس و سوئیچ پورشه را با کیفیت بالا ارائه می دهد. 
 
قیمت هر کدام از خدمات متفاوت می باشد شما برای اطلاع از قیمت خدمات ما باید با مشاوران ما تماس گرفته و مشکل بوجود آمده برای خودرو خود و همچنین مدل را اعلام نمایید . مشاوران ما به اطلاعات لازم را در این زمینه خواهد داد.
 

تعویض باتری ریموت پورشه

شما می توانید برای تعویض باتری ریموت پورشه خود به مرکز ما در تماس باشید. در صورتی که باتری ریموت شما دچار مشکل شده باشد ما می توانیم در سریعترین زمان باتری شما را تعویض کنیم.
 

ساخت سوئیچ یدک پورشه 

خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با سال ها تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نماییم.
 
ساخت سوئیچ یدک پورشه برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید پورشه خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.
 

تراش تیغه کلید پورشه

یکی از بخشهای مهم در مورد ریموت و سوئیچ خودروی پورشه بخش تیغه مکانیکی و فلزی سوئیچ است که پس از استفاده طولانی مدت از دکمه ها و انجام فعالیت های مربوط به سوئیچ با ارسال فرکانس کمتر مورد توجه قرار گرفته است. اما این بخش یکی از مهم ترین ملزومات هنگام مشکل پیدا کردن ریموت تلقی میشود که در نبود و یا ناقص بودن آن مشکلاتی برای شما ایجاد میکند. 
مراکز سازنده و خدمات رسانی ریموت و سوئیچ پورشه تراش تیغه و کلید ریموت را هم در حیطه فعالیت اصلی خود قرار داده اند و با استفاده از دستگاههای پیشرفته و اتوماتیک به تراش تیغه اضطراری پورشه میپردازند و سپس بعد از انجام تمامی مراحل مورد نظر ریموت را تمام و کمال به شما تحویل میدهند. 
 
کارایی این قسمت زمانی مشخص میشود که شما با ریموت خود به مشکل بر بخورید و ریموت دیگر قادر به باز کردن درب خودروی شما نباشد. این اتفاق معمولا زمانی رخ میدهد که باتری ریموت شما خارج از انتظار شما تمام شود و یا ریموت بر حسب اتفاق آسیب ببیند و دیگر فرکانس ارسالی جهت باز کردن درب خودرو ارسال نکند. همچنین شما هم ریموت یدک همراه ندارید پس تنها چیزی که به کمک شما میآید تیغه اضطراری سوئیچ و ریموت شماست. 
 
شما با استفاده از تیغه درب ماشین را باز میکنید و وارد خودرو پورشه خود میشوید اما در این حالت خودرو همچنان به شما اجازه استارت زدن و روشن کردن خودرو را نمیدهد. سمت راست فرمان خودرو یک لوگو یا عکس یک کلید قابل مشاهده است. حال شما ریموت را در کنار این عکس قرار داده و پدال ترمز را فشار میدهید. سپس خودرو ریموت را شناسایی کرده و استارت برای شما فعال میشود و به شما اجازه روشن کردن خودرو را میدهد. 
 
با توجه به این موضوعات هنگامی که جهت سرویس کردن و کددهی و اخذ سوئیچ ریموت جدید به مرکزی مراجعه نمودید توجه داشته باشید که ان مرکز تیغه را به درستی برش داده و به صورت خام یا برش نخورده به شما تحویل ندهد تا زمانی که اینگونه مشکلات رخ دادند راه چارهای برای حل آن در دست داشته باشید.
 
*** برای اطلاع از قیمت های ساخت سوئیچ پورشه و ساخت ریموت پورشه  و مشاوره با متخصصین با 09124802295 تماس بگیرید.***
 

کپی ریموت پورشه

کپی ریموت پورشه همانند کپی سوئیچ موضوعی الزامی است چرا که وقتی شما ریموت خود را گم کنید دچار مشکلاتی اساسی میشوید و نیاز است که از ریموت یدکی خود در اینگونه موارد استفاده کنید پس قبل از ایجاد هر گونه مشکلی برای پیش گیری کافی است با استفاده از مراکز معتبر ریموت یدکی برای خودروی خود تهیه کنید. یا به اصطلاحی کپی ریموت پورشه را از روی ریموت اصلی صورت دهید. اگر این موارد توسط فرد متخصص انجام نشود ممکن است به امنیت خودروی شما لطمه وارد شود.
 

تعریف وتعمیر قاب ریموت پورشه

امروزه ریموت مدل های مختلف برندها از جمله پورشه به اشکل مختلف و خاصی تولید میشوند که تنها در یک مدل از آن خودرو یافت میشوند.که یعنی اینکه باید قاب ریموت پورشه هم برای آنها به شکلی اختصاصی تهیه شود افراد برای مراقبت از ریموت خود ، برای آنها قاب ریموت تهیه می نمایند.  که میزان آسیب دیدگی و خط وخش بر روی ریموت را بسیار کاهش میدهد. 
 

ریموت کیلس پورشه

ریموت کیلس در طی یک دهه اخیر بر روی خودروهای لوکس خارجی اعمال میشود این سیستم به جذابیت های خودروی شما که میتواند پورشه باشد اضافه کند چرا که برای مثال هنگامی که به خودروی خود نزدیک میشوید. با استفاده از امواج رادیویی خودرو وجود شما را تشخیص میدهد و شما میتوانید درب را باز کنید و یا اینکه هنگامی که داخل خودرو میشوید. 
 

اضافه کردن ریموت جدید پورشه

امکان اضافه کردن ریموت جدید برای انواع مدل خودرو پورشه وجود دارد. برای این منظور شما باید با مراکز تخصصی تماس بگیرید. اضافه کردن ریموت پورشه در واقع همان کپی ریموت جدید است که برای پیشگیری از مشکلات آینده نظیر گم شدن ، دزدیده شدن ،از بین رفتن توسط آب یا هر چیز دیگری انجام میشود ، برای ساخت و اضافه کردن ریموت جدید کددهی ریموت اصلی توسط دستگاه و فرد متخصص خوانده می شود.
بر روی ریموت جدید اعمال میشود و سپس خیال شما با داشتن ریموتی جدید آسوده خاطرخواهد بود، هرچند که اگر هم ریموت جدیدی تهیه نکرده باشید با فرایندی طولانی تر دارای ریموتی جدید میشوید و جای نگرانی وجود ندارد.
 

خراب شدن وعیب یابی سوئیچ پورشه

هنگامی که سوئیچ خودروی پورشه شما دچارعیب شود حتما باید به کمک افراد با تجربه ومتخصص مراکز معتبر خودروهای خارجی ، مشکل خود را رفع کنید ، خودروهایی نظیر پورشه از حساسیت امنیتی بالایی برخوردارند واگر توسط فردی کاربلد به آن رسیدگی نشود میتواند خسارت بیشتری را بوجود آورد. بعد از مراجعه عیب سوئیچ شما یافته و با بهره بری از وسایل پیشرفته مشکل سوئیچ پورشه رفع خواهد شد.
ممکن در زمانی این مشکل برای خودرو شما بوجود بیاید ، به طور مثال زمانی که مسافرت هستید و یا دسترسی به منزل خود ندارید. شما می توانید برای عیب یابی سوئیچ پورشه با مرکز ریموت خودرو تماس بگیرید تا این مرکز با ابزارهای تخصصی خود و نیروهای متبحر با سال ها سابقه در این زمینه در سریعترین زمان مشکل شما را رفع نماید.
 

دنبال مرکز تخصصی برای سوئیچ پورشه خود هستید؟

کلیدسازی ریموت خودرو آماده ساخت سوئیچ و ریموت پورشه ، سفارش کلید یدک انواع خودرو های ایرانی و خارجی بصورت اصل و درجه یک  در سراسر ایران از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، کردستان، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، همدان، قزوین، قم، بندرعباس، بوشهر، نیشابور، بیرجند، مازندران، گستان، گیلان و … که در صورت مفقود شدن سوئیچ خود می توانید با شماره گیری شماره های زیر به راحتی مشاوره و خدمات بگیرید. این مرکز با بهترین و به روز دستگاه ها سوئیچ شما را در کمترین زمان تعمیر یا کپی آماده ارائه خدمات به شما می باشد.
در صورتی که شما نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت از جمله ساخت ، پروگرام ، کددهی و ... دارید و دسترسی به مرکز معتبر در این زمینه ندارید می توانید با مرکز ریموت خودرو تماس بگیرید. متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند.
ریموت خودرو با ابزارهای به روز و مناسب خودرو ، حضور متخصصین مجرب و متبحر در زمینه سوئیچ و ریموت پورشه، خدماتی با کیفیت را به شما با مناسب ترین قیمت ارائه نماید.
به این نکته توجه کنید ساخت سوئیچ و ریموت پورشه خود را به افراد سرشناس بسپارید تا دچار قفل شدن درب خودروی پورشه خود نشوید.
 
 
برای اطلاع از قیمت های ساخت سوئیچ پورشه و ساخت ریموت پورشه مشاوره با متخصصین با تماس بگیرید.
 
جلال آل احمد شرق به غرب - خیابان شایق شمالی - کوچه هفتم نگین ریموت شماره : 44299069، 021-44299085 و 09385881754
شعبه اصلی: تهران، آجودانیه، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس :26103079-22297397-09124802295
 

نمونه های بیشتر سوئیچ و ریموت پورشه را در اینستاگرام ما ریموت خودرو ببینید

 
 
 

بازگشت به خدمات
تماس: 09124802295