دسته: ولوو

ساخت سوئیچ ولوو - ساخت ریموت ولوو

ساخت سوئیچ ولوو - ساخت ریموت ولوو
ساخت ریموت ولوو
ساخت سوئیچ ولوو

ساخت سوئیچ و ریموت ولوو

خدمات ساخت سوئیچ ولوو و ساخت ریموت ولوو در مراکزی که دارای تجربه در این زمینه هستند انجام می شود. از آنجاییکه این خدمات در امنیت خودرو شما تاثیر بسیار زیادی دارند به شما پیشنهاد میکنیم که به مراکزی مراجعه نمایید که علاوه بر لوازم و تجهیزات دارای تجربه و مهارت در این زمینه باشند. یکی از مراکز تخصصی در این زمینه مرکز تخصصی ریموت خودرو می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

خدمات این مرکز شامل ساخت ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، ساخت سوئیچ خودرو ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و ساخت سوئیچ ولوو و ... می باشد.

با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروها برای اولین بار در سراسر ایران اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو برای خودروهای شما که امکان حرکت دادن آن به مرکز ما را ندارید کردند. بدین ترتیب از این پس کلیه خدمات در محل شما انجام خواهد شد.

*** یکی از مشکلاتی که برای مالکین خودرو ولوو ممکن است بوجود بیاید از دست دادن سوئیچ در مسیر یا شهر های دیگر و مسافرت است. از آنجایی که در برخی از شهر های کشور نیرو متخصص ممکن است در دسترس نباشد که آشنا به باز کردن درب ماشین و همینطور ساخت سوئیچ و روشن کردن خودرو باشد، شمامی توانید قبل از اقدام به سفر حتما برای خود سوئیچ یدک ولوو تهیه نمایید. در صورتی که مشکلی برای شما ایجاد شود با تماس با مرکز تخصصی ریموت خودرو 09120238429 از خدمات سیار ما در سایر شهرها می توانید استفاده کنید***

خدمات ما

 • ساخت ریموت ولوو و کددهی ریموت کیلس گو
 • ساخت کلید ولوو در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک
 • پاک کردن کد خطای ولوو با دستگاه دیاگ
 • تعویض قاب جدید ولوو و باطری ریموت
 • ساخت ریموت گمشده ولوو ، ساخت کلید و ریموت ولوو در کمترین زمان
 • سفارش ریموت کی لس ولوو و ساخت ریموت ولوو کی لس گو
 • باز کردن درب ولوو در کوتاهترین زمان ممکن
 • کددهی ریموت کلیدی و کی لس ولوو ، ساخت و تراش کلید و ولوو  ، کددهی ریموت ولوو
 • غیرفعال سازی ریموت های گمشده ولوو 
 • تعریف ریموت انوع ولوو و ساخت کلید ولوو 
 • ست کامل ایموبلایزر ولوو ،ساخت ریموت ولوو ،تعمیر قفل فرمان ولوو 
 • ساخت سوئیچ ولوو و کددهی انواع مدل های ولوو
 • سوئیچ و ریموت یدک انواع ولوو
 • کپی ریموت ولوو و سوئیچ یدک ولوو
 • ساخت سوئیچ گم شده ولوو در محل
 • پروگرام ریموت و سوئیچ ولوو
مرکز تخصصی ریموت خودرو خدماتی از جمله ساخت سوئیچ ، پروگرام ریموت ، تعمیر و تعریف ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، تراش تیغه کلید با دستگاه های مناسب ، کپی ریموت ، کددهی و خام نمودن ریموت ولوو ، باز کردن درب خودرو ، تعویض ریموت ، تعمیر ریموت ، تعویض باتری ریموت می باشد.
ساخت سوئیچ ولوو یکی از خدمات مرکز تخصصی ریموت خودرو می باشد. این مرکز اولین ارائه دهنده خدمات ریموت و سوئیچ در سراسر ایران (تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و …) با سابقه 20 ساله در صنف کلید سازی آماده ارائه خدمات می باشد. کمترین زمان در ساخت و پروگرام ریموت باعث اعتماد سازی در بین مشتریان شده است .

خدمات سوئیچ و ریموت ولوو

اولین گزینه در زمانی که نیاز به سوئیچ ولوو و ریموت ولوو درهنکام بروز هر گونه مشکلی از جمله گم شدن، مفقود شدن یا شکستن و خراب شدن آن به ذهن می رسد. پیدا کردن یک مرکز معتبر و مطمئن با حضور متخصصین دارای مهارت های روز ویژه خودروهای هوشمند می باشد. از جمله خدمات ما ساخت سوئیچ ولوو ، ساخت ریموت ولوو ، پروگرام ریموت ولوو ، ساخت سوئیچ یدک ولوو و ریموت یدک انواع ولوو  ، کپی ریموت ولوو ، ساخت سوئیچ  ولوو ، کددهی ریموت ولوو ، برداشتن کد ریموت ، باز کردن درب خودرو ، تعریف ریموت ولوو ، ساخت کلید ولوو ، ساخت سوییچ ولوو گم شده بدون نیاز به خود خودرو و یا در محل شما است.

خدمات سوئیچ ولوو

ساخت سوئیچ ولوو XC90 

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت ولوو XC90 برای اولین بار در کشور انجام می شود. این خدمات در سراسر ایران ارائه می شود و در صورتی که شما که امکان حرکت دادن خودرو ولوو خود را ندارید کرده است ، ریموت خودرو اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو سیار برای شما نموده است. بدین ترتیب از این پس خدمات ساخت ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، ساخت سوئیچ خودرو ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و ساخت سوئیچ ولوو XC90 در محل شما انجام خواهد شد.

کددهی و برداشتن کد ریموت ولوو

شعبه ریموت خودرو متخصص در زمینه ساخت سوئیچ ولوو و ساخت ریموت ولوو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروها برای اولین بار در سراسر ایران اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو برای خودروهای شما که امکان حرکت دادن آن به مرکز ما را ندارید کردند. بدین ترتیب از این پس خدمات ساخت ریموت ولوو، ساخت سوئیچ یدک ولوو ، ساخت و تراش تیغه کلید ولوو ، پروگرام ریموت ولوو ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و پروگرام ریموت ولوو در محل شما انجام خواهد شد.
تنها با تماس با واحد های سیار ما و ارائه اطلاعات در مورد خرابی ریموت ولوو یا قفل شدن درب ولوو از خدمات سیار ریموت خودرو استفاده نماید.

ساخت سوئیچ و ریموت یدک ولوو

اگر در سراسر ایران خودرو شما دچار مشکل شود در ساده ترین حالت شما با مرکز ما تماس گرفته و می توانید از متخصصین ما مشاوره گرفته و با کمترین هزینه و زمان مشکل خودرو خود را حل نمایید. این مرکز در سراسر ایران در خدمت شما عزیزان می باشد.
ساخت سوئیچ یدک ولوو برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید ولوو خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.اگر خودرو شما داری کلید کیلس می باشد شما نیاز به یک سوئیچ یدک دارید تا در صورتی که مشکلی برای شما ایجاد شود بتوانید از آن استفاده کنید. تموم شدن باتری و یا آنتن ندادن ریموت خودرو شما از این مشکلات می باشد و در صورتی که شما به سوئیچ یدک دسترسی داشته باشید مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد.
اگر امکان باز کردن درب خودرو خود را نداشته باشید و یا سوئیچ شما در خودرو جا مانده باشد ، متخصصین ما بعد از دیدن مدارک خودرو شما از روی شماره شاسی که متعلق به این خودرو هست برای شما تیغه کلید را تراش خواهند داد.

عیب یابی و حفظ امنیت ولوو

خدمات سوئیچ و ریموت ولوو جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت ولوو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با ۳۰ سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نمایید.
ممکن است زمانی پیش آید که سوئیچ و یا ریموت خوردوی ولوو شما در طی حادثه ای شکسته یا اینکه درآب بیفتد و یا هرنوع مشکلی برای ریموت و سوئیچ شما پیش آید ، طبق معمول کاری از دست شما ساخته نیست مگر اینکه با مرکز تخصصی که خدمات رسان ولوو باشد ارتباط برقرار نموده و در سریعترین زمان سوئیچ و ریموت سالم را دراختیار خود قرار دهید.
پروگرام ریموت ولوو

قیمت سوئیچ و ریموت ولوو

کلید خودروی ولوو جزو پیچیده ترین تکنولوژی های سوئیچ و ریموت ساخته شده در بین ماشین های موجود می باشد. ازین رو کپی کلید یدک این محصول بسیار حساس و با جزییات زیادیست.  کددهی و پروگرام سوئیچ ولوو شامل مراحل صفر تا صد کپی اطلاعات کد شده ریموت شما به سوئیچ خام ولوو می باشد.  باز کردن درب ولوو بدون ریموت مستلزم هزینه های بالاتری نسبت به کپی کلید یدک ولوو می باشد ازین رو ضرروریست حتما در صورت خرابی سوئیچ ولوو یک کپی از ریموت خود داشته باشید. 
اگر شما هر دو ریموت ولوو خود را گم کرذه اید یا مشکلی برای ریموت خود بوجود آمده است مرحله دیکد کردن سیستم ریموت ولوو انجام می شود و پس از بدست آوردن اطلاعات کد شده سوئیچ ریموت جدید برای شما پروگرام می شود.
در اکثر مواقع زمانی متوجه نیاز به کلید یدک ولوو می کنیم که در کنار خودرو متوجه گم شدن سوئیچ خود می شویم. خدمات در محل ریموت خودرو برای این جمله افراد کمک بسزایی میکند. همانطور که به پروگرام ریموت ولوو اشاره شد ریموت خودرو سرویس کد دهی و دیکدینگ ریموت کیلس و سوئیچ ولوو را با کیفیت بالا ارائه می دهد. 
قیمت هر کدام از خدمات متفاوت می باشد شما برای اطلاع از قیمت خدمات ما باید با مشاوران ما تماس گرفته و مشکل بوجود آمده برای خودرو خود و همچنین مدل را اعلام نمایید . مشاوران ما به اطلاعات لازم را در این زمینه خواهد داد.

تعویض باتری ریموت ولوو

اجازه دهید قبل از هرچیز به یک معرفی اجمالی در باره‌ی خودروی ولوو سپس ریموت و قابلیت های آن می‌پردازیم، تا درکی درست تر نسبت به مطالب و توضیحات پیش رو حاصل گردد. چراکه در ادامه به مباحثی خواهیم پرداخت که دارای جزئیات فراوان و به نوعی تخصصی خواهند بود.  
شرکت خودرو سازی ولوو از همان سال‌های آغازین خود که پا به این صنعت نهاد توانست محبوبیت و شهرتی باور نکردنی چه میان علاقه مندان خودرو، چه میان صاحب نظران صنعت خودروسازی کسب کند‌. از طراحی های زیبا، هوشمندانه و منحصر به فرد این شرکت برای خودروهایش می توان به عنوان عامل اصلی شهرت این شرکت یاد کرد.
درست است که خودروهای اخیر ساخته شده توسط این شرکت به علت طراحی اسپرتی که بر روی آن‌ها اجرا شده مورد تمجید و توجه بسیاری از طرفداران قرار گرفت، اما جالب است بدانید که تولیدات مدل‌های اولیه‌ که متعلق به چیزی حدود ۹۰ سال پیش می‌باشند، هنوز که هنوزه از جمله خاص‌ترین و تحسین برانگیزترین های صنعت عظیم خودرو سازی محسوب می‌شوند. 

ساخت سوئیچ یدک ولوو

خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با 25 سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نماییم.
ساخت سوئیچ یدک ولوو برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید ولوو خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.

تراش تیغه کلید ولوو

یکی از بخشهای مهم در مورد ریموت و سوئیچ خودروی ولوو بخش تیغه مکانیکی و فلزی سوئیچ است که پس از استفاده طولانی مدت از دکمه ها و انجام فعالیت های مربوط به سوئیچ با ارسال فرکانس کمتر مورد توجه قرار گرفته است. اما این بخش یکی از مهم ترین ملزومات هنگام مشکل پیدا کردن ریموت تلقی میشود که در نبود و یا ناقص بودن آن مشکلاتی برای شما ایجاد میکند. 
مراکز سازنده و خدمات رسانی ریموت و سوئیچ ولوو تراش تیغه و کلید ریموت را هم در حیطه فعالیت اصلی خود قرار داده اند و با استفاده از دستگاههای پیشرفته و اتوماتیک به تراش تیغه اضطراری میپردازند و سپس بعد از انجام تمامی مراحل مورد نظر ریموت را تمام و کمال به شما تحویل میدهند. 
کارایی این قسمت زمانی مشخص میشود که شما با ریموت خود به مشکل بر بخورید و ریموت دیگر قادر به باز کردن درب خودروی شما نباشد. این اتفاق معمولا زمانی رخ میدهد که باتری ریموت شما خارج از انتظار شما تمام شود و یا ریموت بر حسب اتفاق آسیب ببیند و دیگر فرکانس ارسالی جهت باز کردن درب خودرو ارسال نکند. همچنین شما هم ریموت یدک همراه ندارید پس تنها چیزی که به کمک شما میآید تیغه اضطراری سوئیچ و ریموت ولوو شماست. 
شما با استفاده از تیغه درب ماشین را باز میکنید و وارد خودرو ولوو خود میشوید اما در این حالت خودرو همچنان به شما اجازه استارت زدن و روشن کردن خودرو را نمیدهد. سمت راست فرمان خودرو یک لوگو یا عکس یک کلید قابل مشاهده است. حال شما ریموت را در کنار این عکس قرار داده و پدال ترمز را فشار میدهید. سپس خودرو ریموت را شناسایی کرده و استارت برای شما فعال میشود و به شما اجازه روشن کردن خودرو را میدهد. 
با توجه به این موضوعات هنگامی که جهت سرویس کردن و کددهی و اخذ سوئیچ ریموت جدید به مرکزی مراجعه نمودید توجه داشته باشید که ان مرکز تیغه را به درستی برش داده و به صورت خام یا برش نخورده به شما تحویل ندهد تا زمانی که اینگونه مشکلات رخ دادند راه چاره ای برای حل آن در دست داشته باشید.
ریموت های کیلس نیازی به تراش تیغه ندارند اما برای مدل های عادی برای مثال زمانی که سوئیچ خود را به هر دلیلی از دست میدهید با برقراری ارتباط با مراکز معتبر ابتدا باید عمل باز کردن درب خودرو انجام شود سپس باید تراش تیغه برای شما صورت گیرد که پس از آن شما قادر به باز کردن درب خودرو و همچنین روشن کردن خودرو با همان کلید خواهید بود. تراش تیغه کلید عملی حساس است که باید توسط افراد مجرب و با استفاده از وسیله مخصوص آن انجام میشود.
ریموت خودرو

اهمیت دستگاه تراش تمام اتومات در سیستم کلیدی

امروزه اکثر شرکت‌ها و کمپانی‌های تولید کننده خودرو در جهان از جمله ولوو در صدد به روزترین تکنولوژی در تمامی قسمت‌های خودرو می‌باشند و همانطور که به زیبایی خودروها اهمیت داده می‌شود، آن‌ها دقت و تمرکز بیشتری را نیز در سیستم‌های ضد سرقت و کلیدی نیز به کار می‌برند که ساخت و تولید انواع کلیدهای پیشرفته را علاوه بر اینکه افرادی با دقت و زبده و کارآمد در این سطح انجام می‌دهند، باید توجه کرد که برای این کار باید از دستگاههای تراش تمام اتومات استفاده شود زیرا دقت این دستگاه‌ها بسیار بالا و نیز ظرافت خاصی دارند و می‌توانند این کار را به صورت حرفه‌ای و کامل بسازند و تولید کنند.
اهمیت دستگاه‌های تراش در سیستم کلیدی در خودرو ولوو بسیار مهم است، برای اینکه فرض کنید که یک کمپانی معروف، برایش بسیار ارزشمند است که از نظر ایمنی درب‌ها و سیستم کلیدی بسیار خوب و بدون نقص داشته باشد.
حالا کاربرد دستگاه تراش تمام اتومات را ذکر کنیم. فرض کنید شما خودرویی دارید و سوئیچ و ریموت آن را گم کرده اید یا مفقود شده است و یا به سرقت رفته است و کلید یدک نیز همراهتان نیست و یا در اختیارتان نبوده است و یا الگویی برای ساخت کلید یدک ندارید. در این زمان چه باید کرد؟
 
ابتدا باید با زحمت و سختی قفل درب را باز کرد که خود این کار شاید موجب آسیب به قفل و یا بدنه خودرو گردد و چون این یک روش سنتی و قدیمی می‌باشد که البته در زمان خودش و خودروهای نسل قدیم اجرا شده است و نتیجه خوبی هم داده است ولی امروزه به دلیل گران قیمت بودن خودروها و پیشرقته شدن سیستم کلیدی این کار میسر نیست. قفل را بعد از اینکه با زحمت باز کردید و بعد از اینکه قفل را به اصطلاح دمونتاژ کردید بعد می‌بایست کلید را تراشیده و در مرحله بعد پس از اقدام به تراش کلید باید کددهی سوئیچ ولوو را نیز انجام دهید. این کار بسیار وقت گیری می‌باشد و مطمئنا دقت و بازدهی تیغه تراش با این روش مطمئن، ظرافت تیغه تراش خودرو توسط کمپانی و شرکت خودرو سازی ها دارا نمی‌باشد به دلیل اینکه کمپانی ها این کار را توسط دستگاه‌های تراش تمام اتومات ارائه می‌دهند که دقت بسیار بالایی برخوردار است.
 
در این لحظه به اهمیت دستگاه تراش تمام اتومات در سیستم کلیدی پی می‌بریم که در یک مدت کوتاه و بدون اتلاف وقت و دقت بالا و فقط با ارائه شماره شاسی خودرویی که ایراد کلیدی داشته است می‌توان اقدام کرد.
دستگاه تراش تمام اتومات با همان دقت اولیه که در کمپانی برای ساخت کلیدها انجام داد، می‌توان در اختیار داشت و بعد از اینکه سوئیچ تراش خورده را دستگاه تولید کرد و پس از باز نمودن درب خودرو اقدام به کددهی به سوئیچ ولوو در همان محل توسط دستگاه تراش تمام اتومات را در اختیار داشته باشید و سوئیچ و کلید و ریموت‌هایی که مفقود و گم شده بود، غیر فعال می‌کنند. این کار در صنعت خودرو سازی، مقرون به صرفه بودن و بدون اتلاف وقت به اهمیت دستگاه تراش تمام اتومات را در سیستم کلیدی رسانده است.
 

کپی ریموت ولوو

کپی ریموت همانند کپی سوئیچ موضوعی الزامی است چرا که وقتی شما ریموت خود را گم کنید دچار مشکلاتی اساسی میشوید ونیاز است که از ریموت یدکی خود در اینگونه موارد استفاده کنید پس قبل از ایجاد هر گونه مشکلی برای پیش گیری کافی است با استفاده از مراکز معتبر ریموت یدکی برای خودروی خود تهیه کنید. یا به اصطلاحی کپی ریموت را از روی ریموت اصلی صورت دهید. اگر این موارد توسط فرد متخصص انجام نشود ممکن است به امنیت خودروی شما لطمه وارد شود.

تعریف وتعمیر قاب ریموت ولوو

امروزه  ریموت مدل های مختلف برندها از جمله ولوو به اشکل مختلف و خاصی تولید میشوند که تنها در یک مدل از آن خودرو یافت میشوند.که یعنی اینکه باید قاب ریموت هم برای آنها به شکلی اختصاصی تهیه شود افراد برای مراقبت از ریموت خود ، برای آنها قاب ریموت تهیه مینمایند که میزان آسیب دیدگی و خط وخش بر روی ریموت را بسیار کاهش میدهد. ضمنا بعضی به علت استفاده از رنگ های مختلف در قاب ریموت ها از آنها استفاده میکنند مانند اینکه رنگ ریموت شما بواسطه قاب آن آبی شود.

ریموت کیلس ولوو

ریموت کیلس در طی یک دهه اخیر بر روی خودروهای لوکس خارجی اعمال میشود این سیستم به جذابیت های خودروی شما که میتواند ولوو باشد اضافه کند چرا که برای مثال هنگامی که به خودروی خود نزدیک میشوید با استفاده از امواج رادیویی خودرو وجود شما را تشخیص میدهد و شما میتوانید درب را باز کنید و یا اینکه هنگامی که داخل خودرو میشوید  با فشردن پدال ترمز خودرو و زدن دکمه مربوطه خودرو را روشن کنید ، همچنین قابلیت های جالب دیگری وجود دارد که اعمال میشود. اعمال سیستم ریموت کیلس گو از طریق مراکز معتبر خودرو های خارجی انجام میگیرد.

اضافه کردن ریموت جدید ولوو

اضافه کردن ریموت جدید در واقع همان کپی ریموت جدید است که برای پیشگیری از مشکلات آینده نظیر گم شدن ، دزدیده شدن ،از بین رفتن توسط آب یا هر چیز دیگری انجام میشود ، برای ساخت و اضافه کردن ریموت جدید کددهی ریموت اصلی توسط دستگاه وفرد متخصص خوانده شده و بر روی ریموت جدید اعمال میشود و سپس خیال شما با داشتن ریموتی جدید آسوده خاطرخواهد بود، هرچند که اگر هم ریموت جدیدی تهیه نکرده باشید با فرایندی طولانی تر دارای ریموتی جدید میشوید وجای نگرانی وجود ندارد.

خراب شدن وعیب یابی سوئیچ ولوو

هنگامی که سوئیچ خودروی ولوو شما دچارعیب شود حتما باید به کمک افراد با تجربه ومتخصص مراکز معتبر خودروهای خارجی ، مشکل خود را رفع کنید ، خودروهایی نظیر ولوو از حساسیت امنیتی بالایی برخوردارند واگر توسط فردی کاربلد به آن رسیدگی نشود میتواند خسارت بیشتری را بوجود آورد. بعد از مراجعه عیب سوئیچ شما یافته و با بهره بری از وسایل پیشرفته مشکل سوئیچ رفع خواهد شد.
 

دنبال مرکز تخصصی برای سوئیچ ولوو خود هستید؟

کلیدسازی ریموت خودرو آماده ساخت سوئیچ و ریموت ولوو، سفارش کلید یدک انواع خودرو های ایرانی و خارجی بصورت اصل و درجه یک  در سراسر ایران از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، کردستان، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، همدان، قزوین، قم، بندرعباس، بوشهر، نیشابور، بیرجند، مازندران، گستان، گیلان و … که در صورت مفقود شدن سوئیچ خود می توانید با شماره گیری شماره های زیر به راحتی مشاوره و خدمات بگیرید. این مرکز با بهترین و به روز دستگاه ها سوئیچ شما را در کمترین زمان تعمیر یا کپی آماده ارائه خدمات به شما می باشد.
در صورتی که شما نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت از جمله ساخت ، پروگرام ، کددهی و ... دارید و دسترسی به مرکز معتبر در این زمینه ندارید می توانید با مرکز ریموت خودرو تماس بگیرید. متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند.
ریموت خودرو با ابزارهای به روز و مناسب خودرو ، حضور متخصصین مجرب و متبحر در زمینه سوئیچ و ریموت ولوو، خدماتی با کیفیت را به شما با مناسب ترین قیمت ارائه نماید.
 
*** برای اطلاع از قیمت های ساخت سوئیچ ولوو و ساخت ریموت ولوو و مشاوره با متخصصین با 09124802295 تماس بگیرید.***
 
به این نکته توجه کنید ساخت سوئیچ و ریموت ولوو خود را به افراد سرشناس بسپارید تا دچار قفل شدن درب خودروی ولوو خود نشوید.
 
برای اطلاع از قیمت های ساخت سوئیچ ولوو و ساخت ریموت ولوو مشاوره با متخصصین با تماس بگیرید.
 
جلال آل احمد شرق به غرب - خیابان شایق شمالی - کوچه هفتم نگین ریموت شماره : 44299069، 021-44299085 و 09385881754
شعبه اصلی: تهران، آجودانیه، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس :26103079-22297397-09124802295
 
نمونه های بیشتر سوئیچ و ریموت ولوو را در اینستاگرام ما ریموت خودرو ببینید
 

بازگشت به خدمات

نمونه کارها

تماس: 09124802295