دسته: کیا

ساخت سوئیچ کیا - ساخت ریموت کیا

ساخت سوئیچ کیا - ساخت ریموت کیا
ساخت ریموت کیا
ساخت سوئیچ کیا

 ساخت سوئیچ و ریموت کیا

مرکز ریموت خودرو به عنوان یکی از شعب مجموعه تخصصی نگین غرب با 30 سال سابقه ارائه دهنده خدمات ساخت سوئیچ کیا برای انواع مدل کیا در تمامی مناطق تهران می باشد.این مرکز شامل 3 شعبه مرکزی در تهران سعادت آباد - آجودانیه و صادقیه می باشد.
با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت از جمله خودرو های لوکس مانند کیا که از به روزترین اپشن های خودرو برخوردار اند نیاز به دستگاه ها و تجهیزات مدرن برای بازکردن درب خودرو ، کددهی ریموت ،‌ تراش کلید ، تعریف سوئیچ ، ساخت سوئیچ یدک کیا ، پروگرام سوئیچ ، کپی سوئیچ جدید می باشد.
 
*** یکی از مشکلاتی که برای مالکین خودرو کیا ممکن است بوجود بیاید از دست دادن سوئیچ است. از آنجایی که نیرو متخصص ممکن است در دسترس نباشد که آشنا به باز کردن درب ماشین و همینطور ساخت سوئیچ و روشن کردن خودرو باشد، شمامی توانید قبل از اقدام به سفر حتما برای خود سوئیچ یدک کیا تهیه نمایید. شما می توانید با تماس با مرکز تخصصی ریموت خودرو 09120238429 از خدمات استفاده کنید***
 

پروگرام ریموت کیا

ریموت خودرو با نیروهای متخصص و با سال ها تجربه با کیفیت ترین خدمات را برای شما مشتریان عزیز ارائه می نماید. رمز کیفیت کپی کلید یدک در استفاده از تجهیزات به روز و مطرح در زمینه کپی و پروگرام سوئیچ کیا می باشد. البته این نکته قابل توجه است که تجهزات داشتن سابقه طولانی در ساخت سوئیچ و ریموت کیا برای مدل های مخلتف این خودرو نکته اصلی کیفیت پروگرام سوئیچ را افزایش میدهد. پروگرام ریموت یکی از خدمات تخصصی در سوئیچ های کیا می باشد و نیاز به تجربه و تبحر در این زمینه دارد.
 
خدمات سوئیچ کیا

کددهی و برداشتن کد ریموت کیا

شعبه ریموت خودرو متخصص در زمینه ساخت سوئیچ کیا و ساخت ریموت کیا با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروها برای اولین بار در سراسر ایران اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو برای خودروهای شما که امکان حرکت دادن آن به مرکز ما را ندارید کردند. بدین ترتیب از این پس خدمات ساخت ریموت کیا  ، ساخت سوئیچ یدک کیا ، ساخت و تراش تیغه کلید کیا ، پروگرام ریموت کیا ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و پروگرام ریموت کیا در محل شما انجام خواهد شد. تنها با تماس با واحد های سیار ما و ارائه اطلاعات در مورد خرابی ریموت کیا یا قفل شدن درب کیا از خدمات سیار ریموت خودرو استفاده نماید.

اگر سوئیچ یا ریموت کیا گم شد یا خراب شد چه کنیم!

اگر یک روز صبح به سراغ کیا خود بروید و متوجه شوید که سوئیچ و یا ریموت شما گم شده و یا امکان باز کردن درب آن را ندارید چه میکنید؟ شما می توانید با شماره ۰۹۳۸۵۸۸۱۷۵۴ مرکز ریموت خودرو تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

تعمیر ریموت کیا

مرکز ما مطمئن ترین و معتبرترین مرکز برای تعمیر سوئیچ و ریموت کیا ، سوئیچ یدک ، کددهی ریموت ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت ، باز کردن درب خودرو در تمام نقاط ایران می باشد. با وجود متخصصین ما دیگر نگران گم شدن و از دست دادن سوئیچ و ریموت خودرو خود نباشید و در کم ترین زمان سوئیچ و ریموت کیا خودتون رو از ما تحویل بگیرید. زیرا در ریموت خودرو علاوه بر وجود متخصصین مجرب و با تجربه از دستگاه های هوشمند و روز دنیا برای تراش تیغه های کلید ، تعریف ریموت جدید و پاک کردن ریموت قدیمی ، کددهی ریموت کیا و برداشتن کد ریموت در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت انجام می شود.

حفظ امنیت خودرو کیا

خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با سال ها تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نماییم.

ساخت سوئیچ یدک کیا برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید کیا خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.

خدمات سوئیچ و ریموت 

شما می توانید نمونه هایی از کارهای ما در زمینه ساخت سوئیچ و پروگرام کیا برای مدل های مختلف این خودرو را مشاهده نمایید. سوئیچ های ساخته شده در این مرکز با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می شود. خدماتی که برای کیا انجام می شود شامل :
 • ساخت ریموت کیا و کددهی ریموت کیلس گو
 • ساخت کلید کیا در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک
 • پاک کردن کد خطای کیا با دستگاه دیاگ
 • تعویض قاب جدید کیا و باطری ریموت
 • ساخت ریموت گمشده کیا ، ساخت کلید و ریموت کیا در کمترین زمان
 • سفارش ریموت کی لس کیا و ساخت ریموت کیا کی لس گو
 • باز کردن درب کیا در کوتاهترین زمان ممکن
 • کددهی ریموت کلیدی و کی لس کیا ، ساخت و تراش کلید کیا 
 • کددهی ریموت کیا 
 • غیرفعال سازی ریموت های گمشده کیا 
 • تعریف ریموت کیا و ساخت کلید کیا 
 • ست کامل ایموبلایزر کیا ،ساخت ریموت کیا 
 • تعمیر قفل فرمان کیا 
 • ساخت سوئیچ کیا و کددهی انواع مدل های کیا 
 • سوئیچ و ریموت یدک کیا 
 • کپی ریموت کیا 
 • ساخت سوئیچ گم شده کیا در محل
 • عیب یابی و حفظ امنیت کیا
خدمات سوئیچ و ریموت کیا جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت کیا خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. 

قیمت سوئیچ و ریموت کیا

کلید خودروی کیا جزو پیچیده ترین تکنولوژی های سوئیچ و ریموت ساخته شده در بین ماشین های موجود می باشد. ازین رو کپی کلید یدک این محصول بسیار حساس و با جزییات زیادیست.  کددهی و پروگرام سوئیچ کیا شامل مراحل صفر تا صد کپی اطلاعات کد شده ریموت شما به سوئیچ خام کیا می باشد.  باز کردن درب کیا بدون ریموت مستلزم هزینه های بالاتری نسبت به کپی کلید یدک کیا می باشد ازین رو ضرروریست حتما در صورت خرابی سوئیچ کیا یک کپی از ریموت خود داشته باشید.  این سرویس در صورت داشتن سوئیچ کیا امکان پذیر است. اگر شما هر دو ریموت کیا خود را گم کرذه اید یا مشکلی برای ریموت خود بوجود آمده است مرحله دیکد کردن سیستم ریموت کیا انجام می شود و پس از بدست آوردن اطلاعات کد شده سوئیچ ریموت جدید برای شما پروگرام می شود.
در اکثر مواقع زمانی متوجه نیاز به کلید یدک کیا می کنیم که در کنار خودرو متوجه گم شدن سوئیچ خود می شویم. خدمات در محل ریموت خودرو برای این جمله افراد کمک بسزایی میکند. همانطور که به پروگرام ریموت کیا اشاره شد ریموت خودرو سرویس کد دهی و دیکدینگ ریموت کیلس و سوئیچ کیا را با کیفیت بالا ارائه می دهد. 
قیمت ساخت سوئیچ کیا و یا هر یک از خدمات مربوط به این خودرو متفاوت می باشد شما برای اطلاع از قیمت خدمات ما باید با مشاوران ما تماس گرفته و مشکل بوجود آمده برای خودرو خود و همچنین مدل را اعلام نمایید . مشاوران ما به اطلاعات لازم را در این زمینه خواهد داد.

تعریف سوئیچ کیا

ما با تجربه و تخصص خود در زمینه تعریف ریموت کیا، بهترین ها را برای انواع مدل کیا از جمله ساخت سوئیچ پیکانتو ، سوئیچ یدک کیا سول ، ساخت ریموت اسپورتیج ، ریموت کیا سراتو ، پروگرام ریموت سراتو ، سوئیچ کیا اپتیما ، کددهی سوئیچ سورنتو و... در اختیار شما قرار می دهیم.
دستگاه پروگرام سوئیچ کیا بنا به مدل های موجود نیاز به اپدیت دارند بعضی از مدل های سوئیچ کیا با دستگاه های قدیمی و بی کیفیت کپی نمی شوند و حتی در صورت اتصال به کامپیوتر کیا خودرو را دچار اختلال میکنند. دانش به این موضوع نیازمند سالها تجربه ساخت سوئیچ و پروگرام ریموت برای خودرو کیا می باشد. ریموت خودرو سالانه برای ارائه کیفیت بیشتر و بهتر دستگاه های پروگرام سوئیچ کیا را اپدیت کرده و از کشور های خارجی وارد می نماید تا مشکلات قفل شدن درب کیا برای مشتری پیش نیاید. همچنین ریموت خام را از بهترین تولید کنندگان این صنف تهیه میکند تا در سیستم امنیت کیا دچار اختلال نشود. 
 
 
به این نکته توجه کنید ساخت سوئیچ و ریموت کیا خود را به افراد سرشناس بسپارید تا دچار قفل شدن درب خودروی کیا خود نشوید.
 

تعویض باتری ریموت کیا

اجازه دهید قبل از هرچیز به یک معرفی اجمالی در باره‌ی خودروی کیا سپس ریموت و قابلیت های آن می‌پردازیم، تا درکی درست تر نسبت به مطالب و توضیحات پیش رو حاصل گردد. چراکه در ادامه به مباحثی خواهیم پرداخت که دارای جزئیات فراوان و به نوعی تخصصی خواهند بود.  در رابطه با سوئیچ و ریموت خودرو کیا شما نیز امکان تعویض باتری و قاب ریموت وجود دارد. در صورتی که قاب ریموت کیا شما شکسته باشد و یا دچار مشکل شده باشد شما می توانید اقدام به تعویض و یا تعمیر قاب ریموت کیا خود نمایید.

ساخت سوئیچ یدک کیا

خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. 
ساخت سوئیچ یدک کیا برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید کیا  خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.

تراش تیغه کلید کیا

یکی از بخشهای مهم در مورد ریموت و سوئیچ خودروی کیا بخش تیغه مکانیکی و فلزی سوئیچ است که پس از استفاده طولانی مدت از دکمه ها و انجام فعالیت های مربوط به سوئیچ با ارسال فرکانس کمتر مورد توجه قرار گرفته است. اما این بخش یکی از مهم ترین ملزومات هنگام مشکل پیدا کردن ریموت تلقی میشود که در نبود و یا ناقص بودن آن مشکلاتی برای شما ایجاد میکند. 
مراکز سازنده و خدمات رسانی ریموت و سوئیچ کیا تراش تیغه و کلید ریموت را هم در حیطه فعالیت اصلی خود قرار داده اند و با استفاده از دستگاههای پیشرفته و اتوماتیک به تراش تیغه اضطراری کیا میپردازند و سپس بعد از انجام تمامی مراحل مورد نظر ریموت را تمام و کمال به شما تحویل میدهند. 
کارایی این قسمت زمانی مشخص میشود که شما با ریموت خود به مشکل بر بخورید و ریموت دیگر قادر به باز کردن درب خودروی شما نباشد. این اتفاق معمولا زمانی رخ میدهد که باتری ریموت شما خارج از انتظار شما تمام شود و یا ریموت بر حسب اتفاق آسیب ببیند و دیگر فرکانس ارسالی جهت باز کردن درب خودرو ارسال نکند. همچنین شما هم ریموت یدک همراه ندارید پس تنها چیزی که به کمک شما میآید تیغه اضطراری سوئیچ و ریموت کیا شماست. 
شما با استفاده از تیغه درب ماشین را باز میکنید و وارد خودرو کیا خود میشوید اما در این حالت خودرو همچنان به شما اجازه استارت زدن و روشن کردن خودرو را نمیدهد. سمت راست فرمان خودرو یک لوگو یا عکس یک کلید قابل مشاهده است. حال شما ریموت را در کنار این عکس قرار داده و پدال ترمز را فشار میدهید. سپس خودرو ریموت را شناسایی کرده و استارت برای شما فعال میشود و به شما اجازه روشن کردن خودرو را میدهد. 
با توجه به این موضوعات هنگامی که جهت سرویس کردن و کددهی و اخذ سوئیچ ریموت جدید به مرکزی مراجعه نمودید توجه داشته باشید که ان مرکز تیغه را به درستی برش داده و به صورت خام یا برش نخورده به شما تحویل ندهد تا زمانی که اینگونه مشکلات رخ دادند راه چاره ای برای حل آن در دست داشته باشید.
ریموت های کیلس کیا  نیازی به تراش تیغه ندارند اما برای مدل های عادی برای مثال زمانی که سوئیچ خود را به هر دلیلی از دست میدهید با برقراری ارتباط با مراکز معتبر ابتدا باید عمل باز کردن درب خودرو انجام شود سپس باید تراش تیغه کیا  برای شما صورت گیرد که پس از آن شما قادر به باز کردن درب خودرو و همچنین روشن کردن خودرو با همان کلید خواهید بود. تراش تیغه کلید عملی حساس است که باید توسط افراد مجرب و با استفاده از وسیله مخصوص آن انجام میشود.

اهمیت دستگاه تراش تمام اتومات در سیستم کلیدی

امروزه اکثر شرکت‌ها و کمپانی‌های تولید کننده خودرو در جهان از جمله کیا در صدد به روزترین تکنولوژی در تمامی قسمت‌های خودرو می‌باشند و همانطور که به زیبایی خودروها اهمیت داده می‌شود، آن‌ها دقت و تمرکز بیشتری را نیز در سیستم‌های ضد سرقت و کلیدی نیز به کار می‌برند که ساخت و تولید انواع کلیدهای پیشرفته را علاوه بر اینکه افرادی با دقت و زبده و کارآمد در این سطح انجام می‌دهند، باید توجه کرد که برای این کار باید از دستگاههای تراش تمام اتومات استفاده شود زیرا دقت این دستگاه‌ها بسیار بالا و نیز ظرافت خاصی دارند و می‌توانند این کار را به صورت حرفه‌ای و کامل بسازند و تولید کنند.

اهمیت دستگاه‌های تراش در سیستم کلیدی در خودرو کیا بسیار مهم است، برای اینکه فرض کنید که یک کمپانی معروف، برایش بسیار ارزشمند است که از نظر ایمنی درب‌ها و سیستم کلیدی بسیار خوب و بدون نقص داشته باشد.

حالا کاربرد دستگاه تراش تمام اتومات را ذکر کنیم. فرض کنید شما خودرویی دارید و سوئیچ و ریموت آن را گم کرده اید یا مفقود شده است و یا به سرقت رفته است و کلید یدک نیز همراهتان نیست و یا در اختیارتان نبوده است و یا الگویی برای ساخت کلید یدک ندارید. در این زمان چه باید کرد؟

ابتدا باید با زحمت و سختی قفل درب را باز کرد که خود این کار شاید موجب آسیب به قفل و یا بدنه خودرو گردد و چون این یک روش سنتی و قدیمی می‌باشد که البته در زمان خودش و خودروهای نسل قدیم اجرا شده است و نتیجه خوبی هم داده است ولی امروزه به دلیل گران قیمت بودن خودروها و پیشرقته شدن سیستم کلیدی این کار میسر نیست. قفل را بعد از اینکه با زحمت باز کردید و بعد از اینکه قفل را به اصطلاح دمونتاژ کردید بعد می‌بایست کلید را تراشیده و در مرحله بعد پس از اقدام به تراش کلید باید کددهی سوئیچ کیا را نیز انجام دهید. این کار بسیار وقت گیری می‌باشد و مطمئنا دقت و بازدهی تیغه تراش با این روش مطمئن، ظرافت تیغه تراش خودرو توسط کمپانی و شرکت خودرو سازی ها دارا نمی‌باشد به دلیل اینکه کمپانی ها این کار را توسط دستگاه‌های تراش تمام اتومات ارائه می‌دهند که دقت بسیار بالایی برخوردار است.

در این لحظه به اهمیت دستگاه تراش تمام اتومات در سیستم کلیدی پی می‌بریم که در یک مدت کوتاه و بدون اتلاف وقت و دقت بالا و فقط با ارائه شماره شاسی خودرویی که ایراد کلیدی داشته است می‌توان اقدام کرد.

دستگاه تراش تمام اتومات با همان دقت اولیه که در کمپانی برای ساخت کلیدها انجام داد، می‌توان در اختیار داشت و بعد از اینکه سوئیچ تراش خورده را دستگاه تولید کرد و پس از باز نمودن درب خودرو اقدام به کددهی به سوئیچ کیا در همان محل توسط دستگاه تراش تمام اتومات را در اختیار داشته باشید و سوئیچ و کلید و ریموت‌هایی که مفقود و گم شده بود، غیر فعال می‌کنند. این کار در صنعت خودرو سازی، مقرون به صرفه بودن و بدون اتلاف وقت به اهمیت دستگاه تراش تمام اتومات را در سیستم کلیدی رسانده است.

کپی ریموت کیا

کپی ریموت کیا همانند کپی سوئیچ موضوعی الزامی است چرا که وقتی شما ریموت خود را گم کنید دچار مشکلاتی اساسی میشوید ونیاز است که از ریموت یدکی خود در اینگونه موارد استفاده کنید پس قبل از ایجاد هر گونه مشکلی برای پیش گیری کافی است با استفاده از مراکز معتبر ریموت یدکی برای خودروی خود تهیه کنید. یا به اصطلاحی کپی ریموت را از روی ریموت اصلی صورت دهید. اگر این موارد توسط فرد متخصص انجام نشود ممکن است به امنیت خودروی شما لطمه وارد شود.

قاب ریموت کیا

امروزه ریموت مدل های مختلف برندها از جمله کیا به اشکل مختلف و خاصی تولید میشوند که تنها در یک مدل از آن خودرو یافت میشوند.که یعنی اینکه باید قاب ریموت کیا هم برای آنها به شکلی اختصاصی تهیه شود. افراد برای مراقبت از ریموت خود ، برای آنها قاب ریموت تهیه می نمایند.  که میزان آسیب دیدگی و خط وخش بر روی ریموت را بسیار کاهش میدهد. 

ریموت کیلس کیا

ریموت کیلس در طی یک دهه اخیر بر روی خودروهای لوکس خارجی اعمال میشود این سیستم به جذابیت های خودروی شما که میتواند کیا باشد اضافه کند. برای مثال هنگامی که به خودروی خود نزدیک میشوید با استفاده از امواج رادیویی خودرو وجود شما را تشخیص میدهد و شما میتوانید با ریموت کیلس کیا خود، درب را باز کنید و یا اینکه هنگامی که داخل خودرو میشوید. 

اضافه کردن ریموت جدید کیا

امکان اضافه کردن ریموت کیا برای مدل های مختلف وجود دارد. برای این منظور شما باید با مراکز تخصصی تماس بگیرید. اضافه کردن ریموت جدید در واقع همان کپی ریموت جدید است که برای پیشگیری از مشکلات آینده نظیر گم شدن ، دزدیده شدن ،از بین رفتن توسط آب یا هر چیز دیگری انجام میشود ، برای ساخت و اضافه کردن ریموت جدید کددهی ریموت اصلی توسط دستگاه و فرد متخصص خوانده می شود.
بر روی ریموت جدید اعمال میشود و سپس خیال شما با داشتن ریموتی جدید آسوده خاطرخواهد بود، هرچند که اگر هم ریموت جدیدی تهیه نکرده باشید با فرایندی طولانی تر دارای ریموتی جدید میشوید وجای نگرانی وجود ندارد.

خراب شدن وعیب یابی سوئیچ کیا

هنگامی که سوئیچ خودروی کیا شما دچارعیب شود حتما باید به کمک افراد با تجربه ومتخصص مراکز معتبر خودروهای خارجی ، مشکل خود را رفع کنید ، خودروهایی نظیر کیا از حساسیت امنیتی بالایی برخوردارند واگر توسط فردی کاربلد به آن رسیدگی نشود میتواند خسارت بیشتری را بوجود آورد. بعد از مراجعه عیب سوئیچ شما یافته و با بهره بری از وسایل پیشرفته مشکل سوئیچ رفع خواهد شد.
ممکن در زمانی این مشکل برای خودرو شما بوجود بیاید ، به طور مثال زمانی که مسافرت هستید و یا دسترسی به منزل خود ندارید. شما می توانید برای عیب یابی سوئیچ کیا با مرکز ریموت خودرو تماس بگیرید تا این مرکز با ابزارهای تخصصی خود و نیروهای متبحر با سال ها سابقه در این زمینه در سریعترین زمان مشکل شما را رفع نماید. 
 

دنبال مرکز تخصصی برای سوئیچ کیا خود هستید؟

کلیدسازی ریموت خودرو آماده ساخت سوئیچ و ریموت کیا ، سفارش کلید یدک انواع خودرو های ایرانی و خارجی بصورت اصل و درجه یک انجام می دهد. در صورت مفقود شدن سوئیچ خود می توانید با شماره گیری شماره های زیر به راحتی مشاوره و خدمات بگیرید. این مرکز با بهترین و به روز دستگاه ها سوئیچ شما را در کمترین زمان تعمیر یا کپی آماده ارائه خدمات به شما می باشد.
در صورتی که شما نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت از جمله ساخت ، پروگرام ، کددهی و ... دارید و دسترسی به مرکز معتبر در این زمینه ندارید می توانید با مرکز ایران ریموت خودرو تماس بگیرید. متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند.
ریموت خودرو با ابزارهای به روز و مناسب خودرو ، حضور متخصصین مجرب و متبحر در زمینه سوئیچ و ریموت کیا، خدماتی با کیفیت را به شما با مناسب ترین قیمت ارائه نماید.

برای اطلاع از قیمت های ساخت سوئیچ کیا و ساخت ریموت کیا و مشاوره با متخصصین با تماس بگیرید.

جلال آل احمد شرق به غرب - خیابان شایق شمالی - کوچه هفتم نگین ریموت شماره : 44299069، 021-44299085 و 09385881754
شعبه اصلی: تهران، آجودانیه، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس :26103079-22297397-09124802295

نمونه های بیشتر سوئیچ و ریموت کیا را در اینستاگرام ما ریموت خودرو ببینید

 

بازگشت به خدمات
تماس: 09124802295