دسته: چری

ساخت سوئیچ و ریموت چری

ساخت سوئیچ و ریموت چری

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ چری CHERRY و ساخت ریموت چری CHERRY با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروها برای اولین بار در سراسر ایران اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو برای خودروهای شما که امکان حرکت دادن آن به مرکز ما را ندارید کردند. بدین ترتیب از این پس خدمات ساخت ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، ساخت سوئیچ خودرو ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و ساخت سوئیچ چری در محل شما انجام خواهد شد.

 

ساخت سوئیچ چری و ساخت ریموت چری

دنبال مرکز تخصصی شبانه روزی برای سوئیچ خودرو چری خود هستید؟

کلیدسازی ریموت خودرو آماده ساخت سوئیچ و ساخت ریموت، سفارش کلید یدک انواع خودرو های ایرانی و خارجی بصورت اصل و درجه یک  در سراسر ایران از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، کردستان، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، همدان، قزوین، قم، بند عباس، بوشهر، نیشابور، بیرجند، مازندران، گستان، گیلان و … که به صورت  شبانه روزی در صورت مفقود شدن سوئیچ خود می توانید با شماره گیری شماره های زیر به راحتی مشاوره و خدمات بگیرید. این مرکز با بهترین و به روز دستگاه ها سوئیچ یا ریموت شما را در کمترین زمان تعمیر یا کپی آماده اراده خدمات به شما می باشد.

مرکز شبانه روزی ریموت خودرو

اگر در هرساعتی از شبانه روز خودرو شما دچار مشکل شود در ساده ترین حالت شما با مرکز ما تماس گرفته و می توانید از متخصصین ما مشاوره گرفته و با کمترین هزینه و زمان مشکل خودرو خود را حل نمایید. این مرکز در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

خدمات ما

ساخت سوئیچ چری

ساخت ریموت Cherry

 کددهی ریموت

ساخت سوئیچ یدک چری

ساخت ریموت یدک چری

کپی ریموت

ساخت سوئیچ گم شده

ساخت کلید

پروگرام ریموت چری

 

برای اطلاع از قیمت های ساخت سوئیچ چری و ساخت ریموت چری و مشاوره با متخصصین با تماس بگیرید.


 

جلال آل احمد شرق به غرب - خیابان شایق شمالی - کوچه هفتم نگین ریموت شماره : 44299069، 021-44299085 و 09385881754
شعبه اصلی: تهران، آجودانیه، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس :26103079-22297397-09124802295

نمونه های بیشتر سوئیچ و ریموت چری را در اینستاگرام ما ریموت خودرو ببینید

 

 

بازگشت به خدمات

نمونه کارها

تماس: 09124802295