دسته: رنو

ساخت سوئیچ رنو - ساخت ریموت رنو

ساخت سوئیچ رنو - ساخت ریموت رنو
ساخت سوئیچ رنو
ساخت ریموت رنو

ساخت سوئیچ و ریموت رنو

مرکز ریموت خودرو به عنوان یکی از شعب مجموعه تخصصی نگین غرب با ۳۰ سال سابقه ارائه دهنده خدمات ساخت سوئیچ رنو برای انواع مدل رنو در تمامی مناطق تهران می باشد. این مرکز شامل ۲ شعبه مرکزی در تهران و شعب سیار در تمامی مناطق تهران و سراسر ایران داراست. با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت از جمله خودرو های لوکس مانند رنو که از به روزترین اپشن های خودرو برخوردار اند نیاز به دستگاه ها و تجهیزات مدرن برای بازکردن درب خودرو ، کددهی ریموت ،‌ تراش کلید ، تعریف سوئیچ ، ساخت سوئیچ یدک رنو ، پروگرام سوئیچ ، کپی سوئیچ جدید می باشد.
 
*** یکی از مشکلاتی که برای مالکین خودرو رنو ممکن است بوجود بیاید از دست دادن سوئیچ در مسیر یا شهر های دیگر و مسافرت است. از آنجایی که در برخی از شهر های کشور نیرو متخصص ممکن است در دسترس نباشد که آشنا به باز کردن درب ماشین و همینطور ساخت سوئیچ و روشن کردن خودرو باشد، شمامی توانید قبل از اقدام به سفر حتما برای خود سوئیچ یدک رنو تهیه نمایید. در صورتی که مشکلی برای شما ایجاد شود با تماس با مرکز تخصصی ریموت خودرو 09120238429 از خدمات سیار ما در سایر شهرها می توانید استفاده کنید***
 

پروگرام ریموت رنو

ریموت خودرو با نیروهای متخصص و با سال ها تجربه با کیفیت ترین خدمات را برای شما مشتریان عزیز ارائه می نماید. رمز کیفیت کپی کلید یدک در استفاده از تجهیزات به روز و مطرح در زمینه کپی و پروگرام سوئیچ رنو می باشد. البته این نکته قابل توجه است که تجهزات داشتن سابقه طولانی در ساخت سوئیچ و ریموت انواع رنو نکته اصلی کیفیت پروگرام سوئیچ را افزایش میدهد. پروگرام ریموت یکی از خدمات تخصصی در سوئیچ های رنو می باشد و نیاز به تجربه و تبحر در این زمینه دارد.
 

کددهی و برداشتن کد ریموت رنو

شعبه ریموت خودرو متخصص در زمینه ساخت سوئیچ رنو و ساخت ریموت رنو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروها برای اولین بار در سراسر ایران اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو برای خودروهای شما که امکان حرکت دادن آن به مرکز ما را ندارید کردند. بدین ترتیب از این پس خدمات ساخت ریموت رنو ، ساخت سوئیچ یدک رنو ، ساخت و تراش تیغه کلید رنو ، پروگرام ریموت رنو ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و پروگرام ریموت رنو در محل شما انجام خواهد شد. تنها با تماس با واحد های سیار ما و ارائه اطلاعات در مورد خرابی ریموت رنو یا قفل شدن درب رنو از خدمات سیار ریموت خودرو استفاده نماید.
 

اگر سوئیچ یا ریموت رنو گم شد یا خراب شد چه کنیم!

اگر یک روز صبح به سراغ رنو خود بروید و متوجه شوید که سوئیچ و یا ریموت شما گم شده و یا امکان باز کردن درب آن را ندارید چه میکنید؟ شما می توانید با شماره ۰۹۳۸۵۸۸۱۷۵۴ مرکز ریموت خودرو تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.
 

تعریف و تعمیر ریموت رنو

مرکز ما مطمئن ترین و معتبرترین مرکز برای ساخت سوئیچ رنو ، ساخت ریموت رنو ، سوئیچ یدک ، کددهی ریموت ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت ، باز کردن درب خودرو در تمام نقاط ایران می باشد. با وجود متخصصین ما دیگر نگران گم شدن و از دست دادن سوئیچ و ریموت خودرو خود نباشید و در کم ترین زمان سوئیچ و ریموت رنو خودتون رو از ما تحویل بگیرید. زیرا در ریموت خودرو علاوه بر وجود متخصصین مجرب و با تجربه از دستگاه های هوشمند و روز دنیا برای تراش تیغه های کلید ، تعریف ریموت جدید و پاک کردن ریموت قدیمی ، کددهی ریموت رنو و برداشتن کد ریموت در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت انجام می شود.
 

ساخت سوئیچ یدک رنو

خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با 25 سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نماییم.
 
ساخت سوئیچ یدک رنو برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید رنو خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.
 

خدمات سوئیچ و ریموت 

شما می توانید نمونه هایی از کارهای ما در زمینه ساخت سوئیچ و پروگرام مدل های مختلف رنو را مشاهده نمایید. سوئیچ های ساخته شده در این مرکز با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می شود. خدماتی که برای رنو انجام می شود شامل :
 • ساخت ریموت رنو و کددهی ریموت کیلس گو
 • ساخت کلید یدکی رنو با دستگاه اتوماتیک
 • پاک کردن کد خطای رنو با دستگاه دیاگ
 • تعویض قاب جدید رنو و باطری ریموت
 • ساخت ریموت گمشده رنو ، ساخت کلید و ریموت رنو 
 • سفارش ریموت کی لس رنو 
 • باز کردن درب رنو در کوتاهترین زمان ممکن
 • کددهی ریموت کلید و ساخت و تراش کلید رنو 
 • کددهی ریموت رنو 
 • غیرفعال سازی ریموت های گمشده رنو 
 • تعریف ریموت رنو 
 • ساخت کلید رنو 
 • ست کامل ایموبلایزر رنو 
 • تعمیر قفل فرمان رنو 
 • ساخت سوئیچ و ریموت رنو 
 • کددهی انواع مدل های رنو 
 • سوئیچ و ریموت یدک رنو 
 • کپی ریموت رنو 
 • ساخت سوئیچ گم شده رنو در محل
 • عیب یابی و حفظ امنیت رنو 
خدمات سوئیچ و ریموت رنو جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت رنو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با ۳۰ سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نمایید.
 

قیمت سوئیچ و ریموت رنو

کلید خودروی رنو جزو پیچیده ترین تکنولوژی های سوئیچ و ریموت ساخته شده در بین ماشین های موجود می باشد. ازین رو کپی کلید یدک این محصول بسیار حساس و با جزییات زیادیست.  کددهی و پروگرام سوئیچ رنو  شامل مراحل صفر تا صد کپی اطلاعات کد شده ریموت شما به سوئیچ خام رنو می باشد.  باز کردن درب رنو بدون ریموت مستلزم هزینه های بالاتری نسبت به کپی کلید یدک رنو می باشد. ازین رو ضرروریست حتما در صورت خرابی سوئیچ رنو یک کپی از ریموت خود داشته باشید.  این سرویس در صورت داشتن سوئیچ رنو امکان پذیر است. اگر شما هر دو ریموت رنو خود را گم کرده اید یا مشکلی برای ریموت خود بوجود آمده است مرحله دیکد کردن سیستم ریموت رنو انجام می شود و پس از بدست آوردن اطلاعات کد شده سوئیچ ریموت جدید برای شما پروگرام می شود.
 
در اکثر مواقع زمانی متوجه نیاز به کلید یدک رنو می کنیم که در کنار خودرو متوجه گم شدن سوئیچ خود می شویم. خدمات در محل ریموت خودرو برای این جمله افراد کمک بسزایی میکند. همانطور که به پروگرام ریموت رنو اشاره شد ریموت خودرو سرویس کد دهی و دیکدینگ ریموت کیلس و سوئیچ رنو را با کیفیت بالا ارائه می دهد. 
 
قیمت هر کدام از خدمات متفاوت می باشد شما برای اطلاع از قیمت خدمات ما باید با مشاوران ما تماس گرفته و مشکل بوجود آمده برای خودرو خود و همچنین مدل را اعلام نمایید . مشاوران ما به اطلاعات لازم را در این زمینه خواهد داد.
 

ساخت سوئیچ رنو در سراسر ایران 

ما با تجربه و تخصص خود در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت، بهترین ها را برای انواع مدل رنو در اختیار شما قرار می دهیم. دستگاهی پروگرام سوئیچ رنو بنا به مدل های موجود نیاز به اپدیت دارند بعضی از مدل های سوئیچ رنو با دستگاه های قدیمی و بی کیفیت کپی نمی شوند و حتی در صورت اتصال به کامپیوتر رنو خودرو را دچار اختلال میکنند. دانش به این موضوع نیازمند سالها تجربه ساخت سوئیچ و پروگرام ریموت برای خودرو رنو می باشد. ریموت خودرو سالانه برای ارائه کیفیت بیشتر و بهتر دستگاه های پروگرام سوئیچ رنو را اپدیت کرده و از کشور های خارجی وارد می نماید تا مشکلات قفل شدن درب رنو برای مشتری پیش نیاید. همچنین ریموت خام را از بهترین تولید کنندگان این صنف تهیه میکند تا در سیستم امنیت رنو دچار اختلال نشود. 
 
 
به این نکته توجه کنید ساخت سوئیچ و ریموت رنو خود را به افراد سرشناس بسپارید تا دچار قفل شدن درب خودروی رنو خود نشوید.
 

تعویض باتری ریموت رنو

اجازه دهید قبل از هرچیز به یک معرفی اجمالی در باره‌ی خودروی نیسان سپس ریموت و قابلیت های آن می‌پردازیم، تا درکی درست تر نسبت به مطالب و توضیحات پیش رو حاصل گردد. چراکه در ادامه به مباحثی خواهیم پرداخت که دارای جزئیات فراوان و به نوعی تخصصی خواهند بود.  در رابطه با سوئیچ و ریموت خودرو رنو شما نیز امکان تعویض باتری و قاب ریموت وجود دارد. در صورتی که قاب ریموت شما شکسته باشد و یا دچار مشکل شده باشد شما می توانید اقدام به تعویض و یا تعمیر قاب ریموت رنو خود نمایید.
 

ساخت سوئیچ یدک رنو

خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با 25 سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نماییم.
 
ساخت سوئیچ یدک رنو برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید رنو خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.
 

تراش تیغه کلید رنو

یکی از بخشهای مهم در مورد ریموت و سوئیچ خودروی رنو بخش تیغه مکانیکی و فلزی سوئیچ است که پس از استفاده طولانی مدت از دکمه ها و انجام فعالیت های مربوط به سوئیچ با ارسال فرکانس کمتر مورد توجه قرار گرفته است. اما این بخش یکی از مهم ترین ملزومات هنگام مشکل پیدا کردن ریموت تلقی میشود که در نبود و یا ناقص بودن آن مشکلاتی برای شما ایجاد میکند. 
مراکز سازنده و خدمات رسانی ریموت و سوئیچ رنو ، تراش تیغه و کلید ریموت را هم در حیطه فعالیت اصلی خود قرار داده اند و با استفاده از دستگاههای پیشرفته و اتوماتیک به تراش تیغه اضطراری میپردازند و سپس بعد از انجام تمامی مراحل مورد نظر ریموت را تمام و کمال به شما تحویل میدهند. 
 
کارایی این قسمت زمانی مشخص میشود که شما با ریموت خود به مشکل بر بخورید و ریموت دیگر قادر به باز کردن درب خودروی شما نباشد. این اتفاق معمولا زمانی رخ میدهد که باتری ریموت شما خارج از انتظار شما تمام شود و یا ریموت بر حسب اتفاق آسیب ببیند و دیگر فرکانس ارسالی جهت باز کردن درب خودرو ارسال نکند. همچنین شما هم ریموت یدک همراه ندارید پس تنها چیزی که به کمک شما میآید تیغه اضطراری سوئیچ و ریموت رنو شماست. 
 
شما با استفاده از تیغه درب ماشین را باز میکنید و وارد خودرو رنو خود میشوید اما در این حالت خودرو همچنان به شما اجازه استارت زدن و روشن کردن خودرو را نمیدهد. سمت راست فرمان خودرو یک لوگو یا عکس یک کلید قابل مشاهده است. حال شما ریموت را در کنار این عکس قرار داده و پدال ترمز را فشار میدهید. سپس خودرو ریموت را شناسایی کرده و استارت برای شما فعال میشود و به شما اجازه روشن کردن خودرو را میدهد. 
 
با توجه به این موضوعات هنگامی که جهت سرویس کردن و کددهی و اخذ سوئیچ ریموت جدید به مرکزی مراجعه نمودید توجه داشته باشید که ان مرکز تیغه را به درستی برش داده و به صورت خام یا برش نخورده به شما تحویل ندهد تا زمانی که اینگونه مشکلات رخ دادند راه چاره ای برای حل آن در دست داشته باشید.
 
ریموت های کیلس رنو نیازی به تراش تیغه ندارند اما برای مدل های عادی برای مثال زمانی که سوئیچ خود را به هر دلیلی از دست میدهید با برقراری ارتباط با مراکز معتبر ابتدا باید عمل باز کردن درب خودرو انجام شود. سپس باید تراش تیغه نیسان برای شما صورت گیرد که پس از آن شما قادر به باز کردن درب خودرو و همچنین روشن کردن خودرو با همان کلید خواهید بود. تراش تیغه کلید عملی حساس است که باید توسط افراد مجرب و با استفاده از وسیله مخصوص آن انجام میشود.
 

کپی ریموت رنو

کپی ریموت رنو همانند کپی سوئیچ موضوعی الزامی است چرا که وقتی شما ریموت خود را گم کنید دچار مشکلاتی اساسی میشوید و نیاز است که از ریموت یدکی خود در اینگونه موارد استفاده کنید پس قبل از ایجاد هر گونه مشکلی برای پیش گیری کافی است با استفاده از مراکز معتبر ریموت یدکی برای خودروی خود تهیه کنید. یا به اصطلاحی کپی ریموت را از روی ریموت اصلی صورت دهید. اگر این موارد توسط فرد متخصص انجام نشود ممکن است به امنیت خودروی شما لطمه وارد شود.
 

تعریف وتعمیر قاب ریموت رنو

امروزه ریموت مدل های مختلف برندها از جمله رنو به اشکل مختلف و خاصی تولید میشوند که تنها در یک مدل از آن خودرو یافت میشوند.که یعنی اینکه باید قاب ریموت هم برای آنها به شکلی اختصاصی تهیه شود افراد برای مراقبت از ریموت خود ، برای آنها قاب ریموت تهیه می نمایند.  که میزان آسیب دیدگی و خط وخش بر روی ریموت را بسیار کاهش میدهد. 
 

ریموت کیلس رنو

ریموت کیلس در طی یک دهه اخیر بر روی خودروهای لوکس خارجی اعمال میشود. این سیستم به جذابیت های خودروی شما که میتواند رنو باشد اضافه کند ، چرا که برای مثال هنگامی که به خودروی خود نزدیک میشوید با استفاده از امواج رادیویی خودرو وجود شما را تشخیص میدهد و شما میتوانید درب را باز کنید و یا اینکه هنگامی که داخل خودرو میشوید. 
 

اضافه کردن ریموت جدید رنو

امکان اضافه کردن ریموت جدید برای انواع مدل خودرو رنو وجود دارد. برای این منظور شما باید با مراکز تخصصی تماس بگیرید. اضافه کردن ریموت جدید در واقع همان کپی ریموت جدید است که برای پیشگیری از مشکلات آینده نظیر گم شدن ، دزدیده شدن ،از بین رفتن توسط آب یا هر چیز دیگری انجام میشود ، برای ساخت و اضافه کردن ریموت جدید کددهی ریموت اصلی توسط دستگاه و فرد متخصص خوانده می شود.
بر روی ریموت جدید اعمال میشود و سپس خیال شما با داشتن ریموتی جدید آسوده خاطرخواهد بود، هرچند که اگر هم ریموت جدیدی تهیه نکرده باشید با فرایندی طولانی تر دارای ریموتی جدید میشوید و جای نگرانی وجود ندارد.
 

خراب شدن و عیب یابی سوئیچ رنو

هنگامی که سوئیچ خودروی رنو شما دچارعیب شود حتما باید به کمک افراد با تجربه ومتخصص مراکز معتبر خودروهای خارجی ، مشکل خود را رفع کنید ، خودروهایی نظیر رنو از حساسیت امنیتی بالایی برخوردارند واگر توسط فردی کاربلد به آن رسیدگی نشود میتواند خسارت بیشتری را بوجود آورد. بعد از مراجعه عیب سوئیچ شما یافته و با بهره بری از وسایل پیشرفته مشکل سوئیچ رفع خواهد شد.
ممکن در زمانی این مشکل برای خودرو شما بوجود بیاید ، به طور مثال زمانی که مسافرت هستید و یا دسترسی به منزل خود ندارید. شما می توانید برای عیب یابی سوئیچ رنو با مرکز ریموت خودرو تماس بگیرید تا این مرکز با ابزارهای تخصصی خود و نیروهای متبحر با سال ها سابقه در این زمینه در سریعترین زمان مشکل شما را رفع نماید. 

دنبال مرکز تخصصی برای سوئیچ رنو خود هستید؟

کلیدسازی ریموت خودرو آماده ساخت سوئیچ و ریموت رنو، سفارش کلید یدک انواع خودرو های ایرانی و خارجی بصورت اصل و درجه یک  در سراسر ایران از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، کردستان، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، همدان، قزوین، قم، بندرعباس، بوشهر، نیشابور، بیرجند، مازندران، گستان، گیلان و … که در صورت مفقود شدن سوئیچ خود می توانید با شماره گیری شماره های زیر به راحتی مشاوره و خدمات بگیرید. این مرکز با بهترین و به روز دستگاه ها سوئیچ شما را در کمترین زمان تعمیر یا کپی آماده ارائه خدمات به شما می باشد.
در صورتی که شما نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت از جمله ساخت ، پروگرام ، کددهی و ... دارید و دسترسی به مرکز معتبر در این زمینه ندارید می توانید با مرکز ریموت خودرو تماس بگیرید. متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند.
ریموت خودرو با ابزارهای به روز و مناسب خودرو ، حضور متخصصین مجرب و متبحر در زمینه سوئیچ و ریموت رنو، خدماتی با کیفیت را به شما با مناسب ترین قیمت ارائه نماید.
 
***برای دیدن نمونه ریموت و قیمت سوئیچ رنو کلیک کنید***
 
برای اطلاع از قیمت های ساخت سوئیچ رنو و ساخت ریموت رنو و مشاوره با متخصصین با تماس بگیرید.
 
جلال آل احمد شرق به غرب - خیابان شایق شمالی - کوچه هفتم نگین ریموت شماره : 44299069، 021-44299085 و 09385881754
شعبه اصلی: تهران، آجودانیه، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس :26103079-22297397-09124802295
 
 
نمونه های بیشتر سوئیچ و ریموت رنو را در اینستاگرام ما ریموت خودرو ببینید
 

بازگشت به خدمات
تماس: 09124802295