ساخت سوئیچ بنز - ساخت ریموت بنز

ساخت سوئیچ بنز - ساخت ریموت بنز
ساخت سوئیچ بنز
سوئیچ و ریموت بنز

 ساخت سوئیچ و ریموت بنز

مرکز ایران ریموت به عنوان یکی از شعب مجموعه تخصصی نگین غرب با ۳۰ سال سابقه ارائه دهنده خدمات ساخت سوئیچ بنز برای انواع مدل بنز شامل بنز کلاس C , بنز کلاس E ، بنز کلاس S ، بنز کلاس A ، بنز کلاس B ، بنز کلاس SL ، بنز کلاس CL و کلاس G در تمامی مدل ها و ارائه خدمات ما در تمامی مناطق تهران می باشد. این مرکز شامل ۲ شعبه مرکزی در تهران و شعب سیار در تمامی مناطق تهران و سراسر ایران داراست. با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت از جمله خودرو های لوکس مانند بنز که از به روزترین اپشن های خودرو برخوردار اند نیاز به دستگاه ها و تجهیزات مدرن برای بازکردن درب خودرو ، کددهی ریموت ،‌ تراش کلید ، تعریف سوئیچ ، ساخت سوئیچ یدک بنز ، پروگرام سوئیچ ، کپی سوئیچ جدید می باشد.

پروگرام ریموت بنز 

ایران ریموت با نیروهای متخصص و با سال ها تجربه با کیفیت ترین خدمات را برای شما مشتریان عزیز ارائه می نماید. رمز کیفیت کپی کلید یدک در استفاده از تجهیزات به روز و مطرح در زمینه کپی و پروگرام سوئیچ بنز می باشد. البته این نکته قابل توجه است که تجهزات داشتن سابقه طولانی در ساخت سوئیچ و ریموت انواع بنز نکته اصلی کیفیت پروگرام سوئیچ را افزایش میدهد. 

سوئیچ بنز

کددهی و برداشتن کد ریموت بنز

شعبه ریموت خودرو متخصص در زمینه ساخت سوئیچ بنز و ساخت ریموت بنز با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروها برای اولین بار در سراسر ایران اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو برای خودروهای شما که امکان حرکت دادن آن به مرکز ما را ندارید کردند. بدین ترتیب از این پس خدمات ساخت ریموت بنز ، ساخت سوئیچ یدک بنز ، ساخت و تراش تیغه کلید بنز ، پروگرام ریموت بنز ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و پروگرام ریموت بنز در محل شما انجام خواهد شد. تنها با تماس با واحد های سیار ما و ارائه اطلاعات در مورد خرابی ریموت بنز یا قفل شدن درب بنز از خدمات سیار ایران ریموت استفاده نماید.

 

اگر سوئیچ یا ریموت بنز گم شد یا خراب شد چه کنیم!

اگر یک روز صبح به سراغ بی ام و خود بروید و متوجه شوید که سوئیچ و یا ریموت شما گم شده و یا امکان باز کردن درب آن را ندارید چه میکنید؟ شما می توانید با شماره ۰۹۳۸۵۸۸۱۷۵۴ مرکز ریموت خودرو تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

سوئیچ بنز

تعریف و تعمیر ریموت بنز

مرکز ما مطمئن ترین و معتبرترین مرکز برای ساخت سوئیچ بنز ، ساخت ریموت بنز ، سوئیچ یدک ، کددهی ریموت ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت ، باز کردن درب خودرو در تمام نقاط ایران بصورت شبانه روزی می باشد. با وجود متخصصین ما دیگر نگران گم شدن و از دست دادن سوئیچ و ریموت خودرو خود نباشید و در کم ترین زمان سوئیچ و ریموت بنز خودتون رو از ما تحویل بگیرید. زیرا در ریموت خودرو علاوه بر وجو متخصصین مجرب و با تجربه از دستگاه های هوشمند و روز دنیا برای تراش تیغه های کلید ، تعریف ریموت جدید و پاک کردن ریموت قدیمی ، کددهی ریموت بنز و برداشتن کد ریموت در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت انجام می شود.

*** نمونه سوئیچ بنز کلاس GLA را مشاهده نمایید. ***

ساخت سوئیچ یدک بنز

اگر در هرساعتی از شبانه روز خودرو شما دچار مشکل شود در ساده ترین حالت شما با مرکز ما تماس گرفته و می توانید از متخصصین ما مشاوره گرفته و با کمترین هزینه و زمان مشکل خودرو خود را حل نمایید. این مرکز در سراسر ایران و بصورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد.

خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با 25 سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نماییم.

ساخت سوئیچ یدک بنز برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید بنز خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.

remotekhodro

خدمات سوئیچ و ریموت 

شما می توانید نمونه هایی از کارهای ما در زمینه ساخت سوئیچ و پروگرام مدل های مختلف بنز را مشاهده نمایید. سوئیچ های ساخته شده در این مرکز با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می شود. خدماتی که برای بنز انجام می شود شامل :

 • ساخت سوئیچ و پرگرام ریموت
 • تعریف و تعمیر سوئیچ و ریموت
 • کپی کلید و ساخت سوئیچ یدک 
 • کددهی و خام نمودن کلید 
 • باز کردن درب خودرو
 • ساخت سوئیچ گمشده
 • تراش تیغه کلید
 • غیر فعال کردن ریموت های مفقود شده
 • ساخت سوئیچ کی لس
 • ساخت ریموت ضد سرقت
 • پاک کردن کد خطای بی ام و
 • تعویض و تعمیر قاب ریموت 
 • تعویض باتری ریموت

عیب یابی و حفظ امنیت بنز

خدمات سوئیچ و ریموت بنز جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت بنز خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با ۳۰ سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نمایید.

*** شما می توانید نمونه ساخت سوئیچ بنز کلاس S را مشاهده نمایید. ***

قیمت سوئیچ و ریموت بنز

کلید خودروی بنز جزو پیچیده ترین تکنولوژی های سوئیچ و ریموت ساخته شده در بین ماشین های موجود می باشد. ازین رو کپی کلید یدک این محصول بسیار حساس و با جزییات زیادیست.  کددهی و پروگرام سوئیچ بنز شامل مراحل صفر تا صد کپی اطلاعات کد شده ریموت شما به سوئیچ خام بنز می باشد.  باز کردن درب بنز بدون ریموت مسبلزم هزینه های بالاتری نسبت به کپی کلید یدک بنز می باشد ازین رو ضرروریست حتما در صورت خرابی سوئیچ بنز یک کپی از ریموت خود داشته باشید.  این سرویس در صورت داشتن سوئیچ بنز امکان پذیر است. اگر شما هر دو ریموت بنز خود را گم کرذه اید یا مشکلی برای ریموت خود بوجود آمده است مرحله دیکد کردن سیستم ریموت بنز انجام می شود و پس از بدست آوردن اطلاعات کد شده سوئیچ ریموت جدید برای شما پروگرام می شود.

در اکثر مواقع زمانی متوجه نیاز به کلید یدک بنز می کنیم که در کنار خودرو متوجه گم شدن سوئیچ خود می شویم. خدمات در محل ایران ریموت برای این جمله افراد کمک بسزایی میکند. همانطور که به پروگرام ریموت بنز اشاره شد ایران ریموت سرویس کد دهی و دیکدینگ ریموت کیلس و سوئیچ بنز را با کیفیت بالا ارائه می دهد. 

قیمت هر کدام از خدمات متفاوت می باشد شما برای اطلاع از قیمت خدمات ما باید با مشاوران ما تماس گرفته و مشکل بوجود آمده برای خودرو خود و همچنین مدل را اعلام نمایید . مشاوران ما به اطلاعات لازم را در این زمینه خواهد داد.

ساخت سویئچ بنز در سراسر ایران 

ما با تجربه و تخصص خود در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت، بهترین ها را برای انواع مدل بنز ساخت سوئیچ بنز ، ساخت ریموت بنز ، ساخت سوئیچ بنز C200 , ساخت سوئیچ بنز C300, ساخت سوئیچ بنز E250 , ساخت سوئیچ بنز CLS500 , ساخت سوئیچ بنز CLA45 , ساخت سوئیچ یدک بنزS500 و... در اختیار شما قرار می دهیم. دستگاهی پروگرام سوئیچ بنز بنا به مدل های موجود نیاز به اپدیت دارند بعضی از مدل های سوئیچ بنز با دستگاه های قدیمی و بی کیفیت کپی نمی شوند و حتی در صورت اتصال به کامپیوتر بنز خودرو را دچار اختلال میکنند. دانش به این موضوع نیازمند سالها تجربه ساخت سوئیچ و پروگرام ریموت برای خودرو بنز می باشد. ایران ریموت سالانه برای ارائه کیفیت بیشتر و بهتر دستگاه های پروگرام سوئیچ بنز را اپدیت کرده و از کشور های خارجی وارد می نماید تا مشکلات قفل شدن درب بنز برای مشتری پیش نیاید. همچنین ریموت خام را از بهترین تولید کنندگان این صنف تهیه میکند تا در سیستم امنیت بنز دچار اختلال نشود. 

به این نکته توجه کنید ساخت سوئیچ و ریموت بنز خود را به افراد سرشناس بسپارید تا دچار قفل شدن درب خودروی بنز خود نشوید.

 

***برای دیدن نمونه ریموت و قیمت سوئیچ بی ام و کلیک کنید***

برای اطلاع از قیمت های ساخت سوئیچ بنز و ساخت ریموت بنز و مشاوره با متخصصین با تماس بگیرید.

جلال آل احمد شرق به غرب - خیابان شایق شمالی - کوچه هفتم نگین ریموت شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754
شعبه اصلی: تهران، آجودانیه، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس : 26154238-22297397-09124802295

نمونه های بیشتر سوئیچ و ریموت بنز را در اینستاگرام ما ریموت خودرو ببینید

 

بازگشت به خدمات
تماس: 09124802295