ساخت سوئیچ بنز - ساخت ریموت بنز

ساخت سوئیچ بنز - ساخت ریموت بنز
ساخت سوئیچ بنز
سوئیچ و ریموت بنز

 ساخت سوئیچ و ریموت بنز

مرکز ریموت خودرو به عنوان یکی از شعب مجموعه تخصصی نگین غرب با 25 سال سابقه ارائه دهنده خدمات ساخت سوئیچ بنز برای انواع مدل بنز شامل بنز کلاس C , بنز کلاس E ، بنز کلاس S ، بنز کلاس A ، بنز کلاس B ، بنز کلاس SL ، بنز کلاس CL و کلاس G در تمامی مدل ها و ارائه خدمات ما در تمامی مناطق تهران می باشد.
این مرکز شامل 3 شعبه مرکزی در تهران ( سعادت آباد - آجودانیه و صادقیه) می باشد. با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت از جمله خودرو های لوکس مانند بنز که از به روزترین اپشن های خودرو برخوردار اند نیاز به دستگاه ها و تجهیزات مدرن برای بازکردن درب خودرو ، کددهی ریموت ،‌ تراش کلید ، تعریف سوئیچ ، ساخت سوئیچ یدک بنز ، پروگرام سوئیچ ، کپی سوئیچ جدید می باشد.
 
پروگرام ریموت بنز
 

پروگرام ریموت بنز 

ریموت خودرو با نیروهای متخصص و با سال ها تجربه با کیفیت ترین خدمات را برای شما مشتریان عزیز ارائه می نماید. رمز کیفیت کپی کلید یدک در استفاده از تجهیزات به روز و مطرح در زمینه کپی و پروگرام سوئیچ بنز می باشد. البته این نکته قابل توجه است که تجهزات داشتن سابقه طولانی در ساخت سوئیچ و ریموت انواع بنز نکته اصلی کیفیت پروگرام سوئیچ را افزایش میدهد. 
 
*** یکی از مشکلاتی که برای مالکین خودرو بنز ممکن است بوجود بیاید از دست دادن سوئیچ است. از آنجایی که نیرو متخصص ممکن است در دسترس نباشد که آشنا به باز کردن درب ماشین و همینطور ساخت سوئیچ و روشن کردن خودرو باشد، شمامی توانید قبل از اقدام به سفر حتما برای خود سوئیچ یدک بنز تهیه نمایید. شما می توانید با تماس با مرکز تخصصی ریموت خودرو 09120238429 از خدمات استفاده کنید***
 
 

کددهی و برداشتن کد ریموت بنز

شعبه ریموت خودرو متخصص در زمینه ساخت سوئیچ بنز و ساخت ریموت بنز با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروها برای اولین بار اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو برای خودروهای شما که امکان حرکت دادن آن به مرکز ما را ندارید کردند. بدین ترتیب از این پس خدمات ساخت ریموت بنز ، ساخت سوئیچ یدک بنز ، ساخت و تراش تیغه کلید بنز ، پروگرام ریموت بنز ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و پروگرام ریموت بنز در محل شما انجام خواهد شد. تنها با تماس با واحد های سیار ما و ارائه اطلاعات در مورد خرابی ریموت بنز یا قفل شدن درب بنز از خدمات سیار ریموت خودرو استفاده نماید.
 
ریموت بنز
 
 

اگر سوئیچ یا ریموت بنز گم شد یا خراب شد چه کنیم!

اگر یک روز صبح به سراغ بنز خود بروید و متوجه شوید که سوئیچ و یا ریموت شما گم شده و یا امکان باز کردن درب آن را ندارید چه میکنید؟ شما می توانید با شماره ۰۹۳۸۵۸۸۱۷۵۴ مرکز ریموت خودرو تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.
 

تعریف و تعمیر ریموت بنز

مرکز ما مطمئن ترین و معتبرترین مرکز برای ساخت سوئیچ بنز ، ساخت ریموت بنز ، سوئیچ یدک ، کددهی ریموت ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت ، باز کردن درب خودرو در تمام نقاط ایران می باشد. با وجود متخصصین ما دیگر نگران گم شدن و از دست دادن سوئیچ و ریموت خودرو خود نباشید و در کم ترین زمان سوئیچ و ریموت بنز خودتون رو از ما تحویل بگیرید. زیرا در ریموت خودرو علاوه بر وجود متخصصین مجرب و با تجربه از دستگاه های هوشمند و روز دنیا برای تراش تیغه های کلید ، تعریف ریموت جدید و پاک کردن ریموت قدیمی ، کددهی ریموت بنز و برداشتن کد ریموت در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت انجام می شود.
 
 
*** نمونه سوئیچ بنز کلاس GLA را مشاهده نمایید. ***
 
 

ساخت سوئیچ یدک بنز

خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما با 25 سال تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نماییم.
 
ساخت سوئیچ یدک بنز برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید بنز خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.
 
سوئیچ بنز

خدمات سوئیچ و ریموت 

شما می توانید نمونه هایی از کارهای ما در زمینه ساخت سوئیچ و پروگرام مدل های مختلف بنز را مشاهده نمایید. سوئیچ های ساخته شده در این مرکز با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می شود. خدماتی که برای بنز انجام می شود شامل :
 • ساخت ریموت بنز و کددهی ریموت کیلس گو
 • ساخت کلید بنز در صورت گم شدن و یدکی با دستگاه اتوماتیک
 • پاک کردن کد خطای بنز با دستگاه دیاگ
 • تعویض قاب جدید بنز و باطری ریموت
 • ساخت ریموت گمشده بنز ، ساخت کلید و ریموت بنز در کمترین زمان
 • سفارش ریموت کی لس بنز و ساخت ریموت بنز کی لس گو
 • باز کردن درب بنز در کوتاهترین زمان ممکن
 • کددهی ریموت کلیدی و کی لس بنز ، ساخت و تراش کلید بنز ، کددهی ریموت بنز 
 • غیرفعال سازی ریموت های گمشده بنز 
 • تعریف ریموت انواع بنز و ساخت کلید بنز 
 • ست کامل ایموبلایزر بنز ،ساخت ریموت بنز ،تعمیر قفل فرمان بنز 
 • ساخت سوئیچ بنز و کددهی انواع مدل های بنز 
 • سوئیچ و ریموت یدک انواع بنز 
 • کپی ریموت بنز و سوئیچ یدک بنز 
 • ساخت سوئیچ گم شده بنز در محل
 • عیب یابی و حفظ امنیت بنز
خدمات سوئیچ و ریموت بنز جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت بنز خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. ما سال ها تجربه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را بدست آورده و خدمات مورد نیاز آن ها را ارائه نمایید.
 
 
*** شما می توانید نمونه ساخت سوئیچ بنز کلاس S را مشاهده نمایید. ***
 
 

قیمت سوئیچ و ریموت بنز

کلید خودروی بنز جزو پیچیده ترین تکنولوژی های سوئیچ و ریموت ساخته شده در بین ماشین های موجود می باشد. ازین رو کپی کلید یدک این محصول بسیار حساس و با جزییات زیادیست.  کددهی و پروگرام سوئیچ بنز شامل مراحل صفر تا صد کپی اطلاعات کد شده ریموت شما به سوئیچ خام بنز می باشد.  باز کردن درب بنز بدون ریموت مستلزم هزینه های بالاتری نسبت به کپی کلید یدک بنز می باشد ازین رو ضرروریست حتما در صورت خرابی سوئیچ بنز یک کپی از ریموت خود داشته باشید.  این سرویس در صورت داشتن سوئیچ بنز امکان پذیر است. اگر شما هر دو ریموت بنز خود را گم کرذه اید یا مشکلی برای ریموت خود بوجود آمده است مرحله دیکد کردن سیستم ریموت بنز انجام می شود و پس از بدست آوردن اطلاعات کد شده سوئیچ ریموت جدید برای شما پروگرام می شود.
 
در اکثر مواقع زمانی متوجه نیاز به کلید یدک بنز می کنیم که در کنار خودرو متوجه گم شدن سوئیچ خود می شویم. خدمات در محل ریموت خودرو برای این جمله افراد کمک بسزایی میکند. همانطور که به پروگرام ریموت بنز اشاره شد ریموت خودرو سرویس کد دهی و دیکدینگ ریموت کیلس و سوئیچ بنز را با کیفیت بالا ارائه می دهد. 
 
قیمت هر کدام از خدمات متفاوت می باشد شما برای اطلاع از قیمت خدمات ما باید با مشاوران ما تماس گرفته و مشکل بوجود آمده برای خودرو خود و همچنین مدل را اعلام نمایید . مشاوران ما به اطلاعات لازم را در این زمینه خواهد داد.
 
خدمات سوئیچ بنز

ساخت سوئیچ انواع مدل بنز 

ما با تجربه و تخصص خود در زمینه ساخت سوئیچ و ساخت ریموت، بهترین ها را برای انواع مدل بنز ساخت سوئیچ بنز ، ساخت ریموت بنز ، ساخت سوئیچ بنز C200 , ساخت سوئیچ بنز C300, ساخت سوئیچ بنز E250 , ساخت سوئیچ بنز CLS500 , ساخت سوئیچ بنز CLA45 , ساخت سوئیچ یدک بنزS500 و... در اختیار شما قرار می دهیم.
دستگاهی پروگرام سوئیچ بنز بنا به مدل های موجود نیاز به اپدیت دارند بعضی از مدل های سوئیچ بنز با دستگاه های قدیمی و بی کیفیت کپی نمی شوند و حتی در صورت اتصال به کامپیوتر بنز خودرو را دچار اختلال میکنند. دانش به این موضوع نیازمند سالها تجربه ساخت سوئیچ و پروگرام ریموت برای خودرو بنز می باشد. ریموت خودرو سالانه برای ارائه کیفیت بیشتر و بهتر دستگاه های پروگرام سوئیچ بنز را اپدیت کرده و از کشور های خارجی وارد می نماید تا مشکلات قفل شدن درب بنز برای مشتری پیش نیاید. همچنین ریموت خام را از بهترین تولید کنندگان این صنف تهیه میکند تا در سیستم امنیت بنز دچار اختلال نشود. 
 
به این نکته توجه کنید ساخت سوئیچ و ریموت بنز خود را به افراد سرشناس بسپارید تا دچار قفل شدن درب خودروی بنز خود نشوید.
 

تعویض باتری ریموت بنز

اجازه دهید قبل از هرچیز به یک معرفی اجمالی در باره‌ی خودروی بنز سپس ریموت و قابلیت های آن می‌پردازیم، تا درکی درست تر نسبت به مطالب و توضیحات پیش رو حاصل گردد. چراکه در ادامه به مباحثی خواهیم پرداخت که دارای جزئیات فراوان و به نوعی تخصصی خواهند بود.  
 
شرکت خودرو سازی بنز از همان سال‌های آغازین خود که پا به این صنعت نهاد توانست محبوبیت و شهرتی باور نکردنی چه میان علاقه مندان خودرو، چه میان صاحب نظران صنعت خودروسازی کسب کند‌. از طراحی های زیبا، هوشمندانه و منحصر به فرد این شرکت برای خودروهایش می توان به عنوان عامل اصلی شهرت این شرکت یاد کرد.
 
خدمات سوئیچ بنز

ساخت سوئیچ یدک بنز

خدمات سوئیچ و ریموت جزء خدمات تخصصی می باشد و نیازمند نیروهایی متخصص و متبحر است. برای حفظ امنیت خودرو خود نیاز دارید تا به مراکزی مراجعه کنید که علاوه بر نیروهای متخصص دارای ابزارهای مناسب خودرو شما نیز باشد. با این کار علاوه بر هزینه در زمان خود نیز صرفه جویی کرده و همینطور توانسته اید امنیت خودرو خود را نیز تضمین نمایید. 
 
ساخت سوئیچ یدک بنز برای هر خودرویی یکی از اساسی ترین کارهایی است که در زمان خرید خودرو باید انجام دهید زیرا در صورتی که به هر دلیلی کلید بنز خود را گم کردید و یا از دست دادید به خودرو خود دسترسی داشته باشند.
 
 

تراش تیغه کلید بنز 

یکی از بخشهای مهم در مورد ریموت و سوئیچ خودروی بنز بخش تیغه مکانیکی و فلزی سوئیچ است که پس از استفاده طولانی مدت از دکمه ها و انجام فعالیت های مربوط به سوئیچ با ارسال فرکانس کمتر مورد توجه قرار گرفته است. اما این بخش یکی از مهم ترین ملزومات هنگام مشکل پیدا کردن ریموت تلقی میشود که در نبود و یا ناقص بودن آن مشکلاتی برای شما ایجاد میکند. 
مراکز سازنده و خدمات رسانی ریموت و سوئیچ بنز تراش تیغه و کلید ریموت را هم در حیطه فعالیت اصلی خود قرار داده اند و با استفاده از دستگاههای پیشرفته و اتوماتیک به تراش تیغه اضطراری میپردازند و سپس بعد از انجام تمامی مراحل مورد نظر ریموت را تمام و کمال به شما تحویل میدهند. 
 
کارایی این قسمت زمانی مشخص میشود که شما با ریموت خود به مشکل بر بخورید و ریموت دیگر قادر به باز کردن درب خودروی شما نباشد. این اتفاق معمولا زمانی رخ میدهد که باتری ریموت شما خارج از انتظار شما تمام شود و یا ریموت بر حسب اتفاق آسیب ببیند و دیگر فرکانس ارسالی جهت باز کردن درب خودرو ارسال نکند. همچنین شما هم ریموت یدک همراه ندارید پس تنها چیزی که به کمک شما میآید تیغه اضطراری سوئیچ و ریموت بنز شماست. 
 
شما با استفاده از تیغه درب ماشین را باز میکنید و وارد خودرو بنز خود میشوید اما در این حالت خودرو همچنان به شما اجازه استارت زدن و روشن کردن خودرو را نمیدهد. سمت راست فرمان خودرو یک لوگو یا عکس یک کلید قابل مشاهده است. حال شما ریموت را در کنار این عکس قرار داده و پدال ترمز را فشار میدهید. سپس خودرو ریموت را شناسایی کرده و استارت برای شما فعال میشود و به شما اجازه روشن کردن خودرو را میدهد. 
 
با توجه به این موضوعات هنگامی که جهت سرویس کردن و کددهی و اخذ سوئیچ ریموت جدید به مرکزی مراجعه نمودید توجه داشته باشید که ان مرکز تیغه را به درستی برش داده و به صورت خام یا برش نخورده به شما تحویل ندهد تا زمانی که اینگونه مشکلات رخ دادند راه چاره ای برای حل آن در دست داشته باشید.
 
ریموت های کیلس نیازی به تراش تیغه ندارند اما برای مدل های عادی برای مثال زمانی که سوئیچ خود را به هر دلیلی از دست میدهید با برقراری ارتباط با مراکز معتبر ابتدا باید عمل باز کردن درب خودرو انجام شود سپس باید تراش تیغه برای شما صورت گیرد که پس از آن شما قادر به باز کردن درب خودرو و همچنین روشن کردن خودرو با همان کلید خواهید بود. تراش تیغه کلید عملی حساس است که باید توسط افراد مجرب و با استفاده از وسیله مخصوص آن انجام میشود.
 
ساخت سوئیچ بنز

کپی ریموت بنز 

کپی ریموت همانند کپی سوئیچ موضوعی الزامی است چرا که وقتی شما ریموت خود را گم کنید دچار مشکلاتی اساسی میشوید ونیاز است که از ریموت یدکی خود در اینگونه موارد استفاده کنید پس قبل از ایجاد هر گونه مشکلی برای پیش گیری کافی است با استفاده از مراکز معتبر ریموت یدکی برای خودروی خود تهیه کنید. یا به اصطلاحی کپی ریموت را از روی ریموت اصلی صورت دهید. اگر این موارد توسط فرد متخصص انجام نشود ممکن است به امنیت خودروی شما لطمه وارد شود.
 

تعریف وتعمیر قاب ریموت بنز 

امروزه  ریموت مدل های مختلف برندها از جمله بنز به اشکل مختلف و خاصی تولید میشوند که تنها در یک مدل از آن خودرو یافت میشوند.که یعنی اینکه باید قاب ریموت هم برای آنها به شکلی اختصاصی تهیه شود افراد برای مراقبت از ریموت خود ، برای آنها قاب ریموت تهیه مینمایند که میزان آسیب دیدگی و خط وخش بر روی ریموت را بسیار کاهش میدهد. ضمنا بعضی به علت استفاده از رنگ های مختلف در قاب ریموت ها از آنها استفاده میکنند مانند اینکه رنگ ریموت شما بواسطه قاب آن آبی شود.
 

ریموت کیلس بنز 

ریموت کیلس در طی یک دهه اخیر بر روی خودروهای لوکس خارجی اعمال میشود این سیستم به جذابیت های خودروی شما که میتواند بنز باشد اضافه کند چرا که برای مثال هنگامی که به خودروی خود نزدیک میشوید با استفاده از امواج رادیویی خودرو وجود شما را تشخیص میدهد و شما میتوانید درب را باز کنید و یا اینکه هنگامی که داخل خودرو میشوید.
با فشردن پدال ترمز خودرو و زدن دکمه مربوطه خودرو را روشن کنید ، همچنین قابلیت های جالب دیگری وجود دارد که اعمال میشود. اعمال سیستم ریموت کیلس گو از طریق مراکز معتبر خودرو های خارجی انجام میگیرد.
 

اضافه کردن ریموت جدید بنز 

اضافه کردن ریموت جدید در واقع همان کپی ریموت جدید است که برای پیشگیری از مشکلات آینده نظیر گم شدن ، دزدیده شدن ،از بین رفتن توسط آب یا هر چیز دیگری انجام میشود ، برای ساخت و اضافه کردن ریموت جدید کددهی ریموت اصلی توسط دستگاه و فرد متخصص خوانده شده و بر روی ریموت جدید اعمال میشود و سپس خیال شما با داشتن ریموتی جدید آسوده خاطرخواهد بود، هرچند که اگر هم ریموت جدیدی تهیه نکرده باشید با فرایندی طولانی تر دارای ریموتی جدید میشوید وجای نگرانی وجود ندارد.
 

خراب شدن وعیب یابی سوئیچ بنز 

هنگامی که سوئیچ خودروی بنز شما دچارعیب شود حتما باید به کمک افراد با تجربه ومتخصص مراکز معتبر خودروهای خارجی ، مشکل خود را رفع کنید ، خودروهایی نظیر بنز از حساسیت امنیتی بالایی برخوردارند واگر توسط فردی کاربلد به آن رسیدگی نشود میتواند خسارت بیشتری را بوجود آورد. بعد از مراجعه عیب سوئیچ شما یافته و با بهره بری از وسایل پیشرفته مشکل سوئیچ رفع خواهد شد.

دنبال مرکز تخصصی برای سوئیچ بنز خود هستید؟

کلیدسازی ریموت خودرو آماده ساخت سوئیچ و ریموت بنز ، سفارش کلید یدک انواع خودرو های ایرانی و خارجی بصورت اصل و درجه یک  می باشد. در صورت مفقود شدن سوئیچ خود می توانید با شماره گیری شماره های زیر به راحتی مشاوره و خدمات بگیرید. این مرکز با بهترین و به روز دستگاه ها سوئیچ شما را در کمترین زمان تعمیر یا کپی آماده ارائه خدمات به شما می باشد.
در صورتی که شما نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت از جمله ساخت ، پروگرام ، کددهی و ... دارید و دسترسی به مرکز معتبر در این زمینه ندارید می توانید با مرکز ریموت خودرو تماس بگیرید. متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند.
ریموت خودرو با ابزارهای به روز و مناسب خودرو ، حضور متخصصین مجرب و متبحر در زمینه سوئیچ و ریموت بنز، خدماتی با کیفیت را به شما با مناسب ترین قیمت ارائه نماید.
 

***برای دیدن نمونه ریموت و قیمت سوئیچ بی ام و کلیک کنید***

برای اطلاع از قیمت های ساخت سوئیچ بنز و ساخت ریموت بنز و مشاوره با متخصصین با تماس بگیرید.

جلال آل احمد شرق به غرب - خیابان شایق شمالی - کوچه هفتم نگین ریموت شماره : 44299069، 021-44299085 و 09385881754
شعبه اصلی: تهران، آجودانیه، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس :26103079-22297397-09124802295

نمونه های بیشتر سوئیچ و ریموت بنز را در اینستاگرام ما ریموت خودرو ببینید

بازگشت به خدمات
تماس: 09124802295