سوئیچ و ریموت - کددهی ساخت و پروگرام | ریموت خودرو

ساخت ریموت و سوئیچ هیوندا

اولین گزینه در زمانی که نیاز به سوئیچ هیوندا و ریموت هیوندا در هنکام بروز هر گونه مشکلی از جمله گم شدن، مفقود شدن یا شکستن و خراب شدن آن به ذهن می رسد. پیدا کردن یک مرکز معتبر و مطمئن با حضور متخصصین دارای مهارت های روز ویژه خودروهای هوشمند می باشد. از جمله خدمات ما ساخت سوئیچ هیوندا ، ساخت ریموت هیوندا ، پروگرام ریموت هیوندا ، ساخت سوئیچ یدک هیوندا و ریموت یدک انواع هیوندا ، کپی ریموت هیوندا ، ساخت سوئیچ  هیوندا ، کددهی ریموت هیوندا ، برداشتن کد ریموت ، باز کردن درب خودرو ، تعریف ریموت هیوندا ، ساخت کلید هیوندا ، ساخت سوییچ هیوندا گم شده بدون نیاز به خود خودرو و یا در محل شما

مرکز تخصصی ریموت خودرو اولین ارائه دهنده خدمات ریموت و سوئیچ در سراسر ایران (تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و …) با سابقه 20 ساله در صنف کلید سازی آماده ارائه خدمات می باشد. کمترین زمان در ساخت و پروگرام ریموت باعث اعتماد سازی در بین مشتریان شده است .

 

ساخت ریموت ،تعریف و پروگرام

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ هیوندا و ساخت ریموت هیوندا برای اولین بار در سراسر ایران اقدام به راه‌اندازی امداد خودرو سیار برای خودرو شما که امکان حرکت دادن آن را ندارید کرده است. بدین ترتیب از این پس خدمات ساخت ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، ساخت سوئیچ خودرو ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت ، کددهی به ریموت و سوئیچ و برداشتن کد سوئیچ و ریموت و ساخت سوئیچ هیوندا در محل شما انجام خواهد شد.

آیا نیاز به خدماتی از جمله باز کردن درب خودرو دارید؟ سوئیچ و ریموت خودتون رو گم کردید ؟ یا نیاز به تعمیر و تعویض قاب و باتری و ... دارید؟ خودرو جدید خریدید و نیاز تعریف ریموت و پاک کردن ریموت های قبلی دارید؟

خدمات ریموت خودرو

ساخت ریموت هیوندا

کددهی ریموت کیلس گو

ساخت کلید هیوندا در صورت گم شدن

پاک کردن کد خطای هیوندا

تعویض قاب  و باطری ریموت هیوندا

ساخت ریموت گمشده هیوندا

سفارش ریموت کی لس هیوندا

باز کردن درب بنز در کوتاهترین زمان ممکن

ساخت و تراش کلید هیوندا

غیرفعال سازی ریموت های گمشده هیوندا

تعریف و پروگرام ریموت جدید هیوندا

ساخت کلید هیوندا

تعمیر قفل فرمان هیوندا

 

اطلاع از قیمت سوئیچ و ریموت

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های ما و همچنین مشاوره با تیم متخصص ما با مرکز ما تماس گرفته و سفارش خود را در هر زمانی از شبانه روز بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران  ثبت نمایید و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید. ما توانسته ایم با بهترین کیفیت،  اعتماد و اطمینان مشتریان بسیاری را به خود جلب کند.

 

شعبه اصلی : تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

021-22297397 و 26154238- 021

شعبه شماره 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم

 021-44299069 ، 021-44299085 ، 09124802295 و 09385881754

نمونه های بیشتر سوئیچ و ریموت بی ام و را در اینستاگرام ما ریموت خودرو ببینید

سوئیچ و ریموت - کددهی ساخت و پروگرام | ریموت خودرو

تماس: 09124802295